WhatsApp досяг 2 мільярдів користувачів у всьому світі

WhatsApp приєднався до 2 мільярдів користувачів. Компанія обміну повідомленнями, що належить Facebook, сьогодні оголосила, що 11-річна програма зараз розміщує понад 2 мільярди користувачів щомісяця - порівняно з 1,5 мільярдами в 2017 році та приблизно 500 мільйонами, що не перевищує 2,5 мільярда користувачів Facebook. Після Facebook та YouTube WhatsApp є третьою програмою у світі, яка перейшла на 2 мільярди користувачів.

“Через WhatsApp відбувається так багато важливих та особливих моментів, і ми маємо приниження та честь досягти цієї межі. Ми знаємо, що чим більше ми підключаємось, тим більше ми маємо захищати. Оскільки ми проводимо більшу частину свого життя в Інтернеті, захист наших розмов є більш важливим, ніж будь-коли », - написала WhatsApp у своєму дописі в блозі.

Генеральний директор WhatsApp Уілл Каткарт скористався нагодою, щоб повторити зобов'язання служби обміну повідомленнями щодо безпеки. "За всю історію людства люди змогли спілкуватися приватно між собою, і ми не вважаємо, що це повинно зникнути в сучасному суспільстві", - додала Каткарт в ексклюзивному інтерв'ю Wall Street Journal.

Каткарт також звернувся до постійної боротьби WhatsApp з урядами по всьому світу, які переслідували гіганта обміну повідомленнями для інтеграції бекдорів, і закликав погодитись на це "за своєю суттю неприпустимим ризиком".

Між іншим, кілька тижнів тому засновник суперницької програми обміну повідомленнями Telegram Павло Дуров звинуватив WhatsApp у навмисному створенні бекдорів за дотримання місцевих норм та урядів. «WhatsApp використовує слова« наскрізне шифрування »як якесь магічне заклинання, яке лише повинно автоматично зробити всі комунікації безпечними. Однак ця технологія не є срібною кулею, яка сама по собі може гарантувати вам абсолютну конфіденційність », - сказав Дуров.

Незважаючи на те, що він не обговорював плани доходів компанії, Каткарт сказав, що створення WhatsApp сумісним з рештою (незашифрованою) платформою обміну повідомленнями буде "технічно складним".

Близько місяця тому повідомлялося, що Facebook відклав свій план розміщення оголошень у статусі WhatsApp. Тому те, як гігант соціальних медіа планує заробити свої значні інвестиції у розмірі 22 мільярди доларів, продовжує залишатися на вазі. Однак Facebook, ймовірно, спрямував свою увагу на монетизацію до WhatsApp Business, який потенційно може бути більш прибутковим та масштабованим, ніж реклама. Це головним чином тому, що повернення реклами в таких найактивніших регіонах, як Індія та Бразилія, не настільки значні, як, скажімо, США чи Канада.

Останні повідомлення