Як зупинити Facebook від продажу історії браузера

зупинити facebook, використовуючи рекламу історії браузера -Будемо відвертими, вам важко знайти безліч людей, які справді блукають з приводу реклами. І якщо ви ще не знаєте, нещодавно Facebook вирішив реалізувати надзвичайно неоригінальну ідею використання історії веб-переглядача як більш ефективного способу реклами, що ускладнює, як ніколи раніше, обхід цільової реклами. У той час, як популярна соціальна мережа колись лише вилучала інформацію з того, що вам «сподобалось», щоб залучити рекламодавців, зараз сайт поповнить ряди Google та Yahoo, надаючи рекламу на основі ваших пошукових запитів та ваших звичок перегляду.

Хоча сумнівно, що Facebook вчинив би щось зловмисне з інформацією, яку знайшов, він, швидше за все, продасть інформацію про перегляд тим, кому ви не можете довіряти. На щастя, існує спосіб заборонити Марку Цукербергу бачити все, що ви шукаєте в Google, якщо ви не хочете утримуватися від соціальних мереж разом. Можливо, вам не вдасться змінити вже зібрані дані, але ви можете зупинити сайт від подальшого продажу інформації. Більше того, якщо ваша яловичина лише з певним видом реклами, зокрема скажімо - гм, Тільки фермери - тоді ви можете видалити ці конкретні оголошення безпосередньо на сайті.

Ось наш посібник про те, як зупинити форму Facebook, використовуючи історію вашого браузера, або, принаймні, ускладнити це. Також перегляньте наші посібники з налаштування різних рівнів конфіденційності Facebook або повного видалення вашого профілю Facebook. Зрештою, Facebook не може показувати цільову рекламу, якщо у вас немає Facebook для початку.

Як заборонити Facebook використовувати історію браузера на робочому столі

Крок 1:Перейдіть до головного веб-сайту Digital Advertising Alliance і дозвольте веб-сайту розпочати сканування вашого браузера, щоб скласти список компаній, які відстежують вашу історію перегляду. Довірений сайт є продуктом асоціації різних торгових груп реклами, яка запускає програму відмови для тих, хто воліє не переглядати цільову рекламу у своєму браузері. Після того, як сайт створить список компаній-учасниць, натисніть вкладку «Налаштування компаній для реклами для ваших браузерів», розташовану безпосередньо над результатами.

зупинити facebook за допомогою історії браузера browserhistory step1зупинити facebook за допомогою історії браузера browserhistory step2

Крок 2:Прокрутіть алфавітний список компаній-учасниць, поки не дійдете до “Facebook Inc.” Знайшовши, поставте прапорець безпосередньо від назви сайту, перш ніж натискати сіру кнопку «Надіслати свій вибір» у нижньому правому куті списку компаній. Або ж поставте прапорець праворуч від опції «ВИБЕРИТИ ВСЕ ПОКАЗАНЕ» в самому верхньому куті списку перед тим, як подати свій вибір, або натисніть сіру кнопку «Вибрати всі компанії», розташовану внизу сторінки. Ви також можете вручну прокрутити список інших потенційних правопорушників, відмічаючи окремі компанії під час руху.

Історія браузера

Крок 3:Ви отримаєте спливаюче вікно з повідомленням про завершення запиту на відмову. Потім повторіть процес у кожному браузері, в якому ви, ймовірно, будете використовувати Facebook, щоб переконатися, що веб-сайт не використовує цільову рекламу в браузері, крім вашого типового вибору. Якщо ви вирішили усунути всі веб-сайти, не забувайте регулярно перевіряти, чи не накопичилося у вашому браузері нових.

Відмовитися від історії браузера

Як зупинити Facebook від використання історії мобільного браузера (iOS)

Крок 1:Якщо припустити, що ви використовуєте програму Facebook на своєму смартфоні, процес відмови не зупиняється на вашому улюбленому веб-переглядачі. Торкніться головного Налаштування Прокрутіть вниз і виберіть Загальні , а потім - Обмеження внизу сторінки, що виходить. Якщо буде запропоновано, введіть свій чотирицифровий код доступу за допомогою цифрової клавіатури.

Обмеження доступу

Крок 2: Клацніть блакитне посилання "Увімкнути обмеження" у верхній частині сторінки, потрапивши всерединуОбмеженняпанель. Потім за допомогою цифрової клавіатури введіть і повторно введіть бажаний код обмежень, якщо цього ще не зробили, і прокрутіть униз до розділу Конфіденційність. Потім торкніться значкаРекламаі перемикайте перемикач безпосередньо праворуч від пункту «Обмежити відстеження оголошень» внизу сторінки.

Включення рекламних обмежень

Як зупинити Facebook від використання історії мобільного браузера (Android)

Крок 1: Торкніться значкаНалаштування Google додаток, щоб розпочати процес. Після цього виберітьОголошеннявнизу сторінки, що з’явиться, і поставте прапорець прямо біля пункту «Відмовитись від Інтернет-оголошень».

Вимкнення реклами для Android

На жаль, в даний час телефони Windows не мають можливості обмежувати рекламу в Інтернеті, як-от пристрої iOS та Android. Ми оновлюватимемо цю статтю за необхідності, коли або якщо ця опція з’явиться на Windows Phone.

Останні повідомлення