Відео YouTube зараз можна використовувати для збору грошей на благодійність

YouTube випустив нову функцію, яка дозволяє авторам у США додавати запити на благодійні пожертви безпосередньо до своїх відео.

Тепер, коли хтось переглядає відео, на якому ввімкнено картку для пожертв, він зможе внести гроші на благодійну організацію, не вибравши YouTube, щоб відвідати зовнішній сайт.

Картки пожертв дозволяють творцям збирати гроші для будь-якої державної некомерційної організації, що підтверджена IRS; великий список придатних благодійних організацій можна знайти тут. Некомерційна організація отримає 100 відсотків пожертви, повідомляє YouTube.

Ця функція вже деякий час доступна для благодійних організацій у службі відео, що належить Google, але зараз вона доступна для всіх авторів у штаті. Це полегшує творцям підвищення обізнаності про справи, які їх цікавлять, не саботуючи зовнішній вигляд їхніх відео, використовуючи анотації або великі описи.

Глядачі, які хочуть зробити свій внесок, можуть зробити це, просто натиснувши картку пожертви у розділі "Докладніше" під відео. Потім буде створено спливаюче вікно, де ви зможете відрегулювати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

Налаштування функції також відносно просто. Просто перейдіть до розділу «Менеджер відео» та активуйте картки пожертв на відео, натиснувши кнопку «редагувати» та вибравши функцію зі спадного меню. Потім з’явиться спливаюче вікно, в якому буде запропоновано ввести благодійну організацію до її функції каталогу пошуку. YouTube стверджує, що творці, в тому числі Джон і Хенк Грін та Медісон Бір, уже використовують пожертви для збору грошей на благодійні фонди.

“YouTube має понад мільярд користувачів. Це майже одна третина всіх людей в Інтернеті », - йдеться у публікації YouTube, що повідомляє про нову функцію. "Щодня ці користувачі переглядають сотні мільйонів годин відеозаписів, набираючи мільярди переглядів - це тепер мільярди можливостей робити добро".

Функція картки пожертв доступна як для мобільних, так і для настільних версій платформи.

Останні повідомлення