Виявляється, Facebook руйнує наші стосунки, оскільки зближує світ

Facebook-руйнуючі стосункиFacebook відповідає за деякі великі речі. Світ ближчий і більш зв’язаний завдяки нічим не меншій частині соціальної мережі, а друзі та родина за тисячі кілометрів - лише за один клік. Той, хто має обліковий запис електронної пошти та підключення до Інтернету, може перетворити Facebook на мильницю. Це висвітлило світову політику та зробило місцеві громади жорсткішими.

Це також великий руйнівник відносин нашого часу.

Хоча багато романтичних стосунків можуть прокласти шлях назад до Facebook, так само багато хто може простежити їх загибель. Завжди в мережі весь час ментальність Інтернету означає, що всі старі та звичні стропи та стріли, спрямовані на наші спроби подружжя, модернізуються завдяки технологіям. Ефект? Цифрове мінне поле, яким ми не тільки маємо орієнтуватися, але в підсумку постійно потрапляємо в міць.

Занадто багато, занадто рано

Що таке повідомлення Facebook, еквівалентне очікуванню трьох днів на дзвінок? Це, мабуть, приблизно три години. Можливість постійного зв’язку означає, що ці крихкі початки стосунків можна швидко відстежити: Звичайно, ви спілкувались лише один раз, але ви спілкуєтесь у Facebook кілька разів протягом усього дня і маніакальними темпами хочете завантажувати один одного. Це занадто багато, занадто рано, і це може викликати звикання.

"Що болить, це фотографії з його новими друзями та нові враження, тому що я бачу його, але не можу з ним поговорити".

Хоча ця здатність постійно спілкуватися в чаті означає, що ви можете швидше познайомитися з кимось (і, можливо, вирішити, що вони не для вас швидше ...), вона також може дико повернутися до тієї фази, коли ви годинами розмовляєте про своє дитинство, сім'ї та майбутнє . А потім ви застрягли в помилковій проблемі близькості.

Як пояснює часто цитоване дослідження 2009 року про Facebook та стосунки: «Відкритий характер Facebook дає людям доступ до інформації про свого партнера [або потенційного партнера], яка інакше не була б доступною. Як повідомив один із учасників, "Це перетворює людей на чудових паркувальників ... вся ця особиста інформація абсолютно непотрібна, але ніхто не може собі допомогти".

Facebook усуває секрети - що призводить до ще одного наслідку, і це навмисне (або ненавмисне) самомоделювання, яке користувачі роблять для стосунків.

Якщо ви ніколи не опинялися за цим сценарієм, ви набагато сильніша людина, ніж більшість із нас, повний брехун: Нові стосунки чи романтичний інтерес вже на вашому горизонті - але це ранні дні. Набагато рано для погодинних розмов про те, яким був його досвід у середній школі, як вона ладнає зі своїми братами та сестрами, якщо йому більше подобаються собаки чи коти, який тип музики вона найбільше любить.

ЕАрлі днів, справді. Ми говоримо про влюбленість, яку ви щойно зустріли на чиїсь домашній вечірці минулих вихідних, з якою ви спілкувались менше п’яти хвилин рано.

Заздалегідь до Facebook, вам важко буде дізнатися щось інше про цю людину, не переслідуючи когось за номер телефону та основну статистику (і ризикуючи звучати як повзання в процесі). Але потім був винайдений Facebook, а разом із ним і придушення.

Facebook переслідування

Це тонке мистецтво, розчавлювання. Ви мовчки накопичуєте величезну кількість інформації про цю людину, тихо плануєте, як ви домовитесь, щоб побачити їх знову, і якщо ви зможете "зайти" на події, яким вони сказали "так", зміцніть свої реальні зв'язки зі своїми спільними друзями у Facebook, щоб допоможіть, постійно запитуйте себе, коли буде прийнятно надіслати їм запит про подругу.

І як тільки перший етап буде завершено, ви переходите до нав'язливої ​​каталогізації того, що вони роблять і подобається - і тоді ви робите вигляд, що робите і вам теж подобаються. Провідний наш наступний випуск ...

Самомоделювання з романтичних міркувань

Можливо, це не навмисно, але ви переконуєте себе, що щось є правдою. Шквал кемпінгових фотографій піднімається на сторінці вашої цілі? Ви можете почати публікувати оновлення статусу про похід, на який ви можете йти або не йти. Бачите, що вони слухали Тейлор Свіфт на Spotify? Можливо, ви просто випадково купуєте квитки та розсилаєте запрошення на подію всім своїм друзям, що збирають їх піти.

Це може бути більш невинно, ніж це; можливо хтось публікує багато Надприродне посиланнями, а в романтизмі та метушливості вашого ново знайденого флірту у Facebook ви думаєте також як шоу. Але потім ... виявляється, ви цього не робите. І ваша "брехня" врешті-решт повертається до вас.

Якщо ваше придушення успішне, і ви справді зачепили задуману ціль, що станеться, коли новизна зникне, і ви залишитесь справжнім?

Це те, що переживають усі пари; ми всі на початку робимо невеликі визнання, бо нас засліплює сяючий ореол нової любові. Але потім воно зникає, і ви просто не можете підробити ще один епізод Друзі

"Наше дослідження показало, що надмірні користувачі Facebook частіше підключаються до інших користувачів Facebook, включаючи попередніх партнерів ..."

Дослідження 2008 року досліджувало, як формування “ідентичності Facebook” впливало на стосунки в реальному світі. "Користувачі можуть маніпулювати інформацією профілю, щоб створити ідентичність в Інтернеті, відмінну від їхньої фактичної", - пояснює дослідження. "Характеристики та зображення можуть бути злегка перебільшені або повністю сфабриковані з метою покращення своєї особистості для сторонніх спостерігачів".

Далі в дослідженні йдеться про різницю між "я" і "соціальним Я"; якщо ви вступили до Psychology 101 в коледжі, ви можете запам'ятати це як id, ego і superego: В основному, як ми насправді порівняно з тим, як ми представляємо себе світові. Хоча ця концепція не нова, що є нове - це те, як Facebook вплинув на те, як ми представляємо себе; підхід та результати є більш драматичними. Це робить не тільки постійний зв’язок, але і незначна кількість «анонімності». (Сидіти за клавіатурою і будувати своє нове "я" простіше простого і легше прослизнути мимоволі, ніж при взаємодії віч-на-віч).

Занадто багато речей можна брехати, занадто багато інформації, щоб це робити. І у вашому розпорядженні занадто багато інструментів, щоб створити такі фальшиві стосунки: Ви можете завантажувати фотодокази своєї любові до природи, собак чи кулінарії, навіть якщо ненавидите всіх трьох. Це слизький схил, і один Facebook може змусити вас падати на швидкій швидкості.

Ви не можете втекти від колишнього

Не тільки сп’яніння ранніх стосунків Facebook може підняти на небезпечні висоти - це те саме робить до кінців. «Дизайн для забуття: позбавлення від цифрових володінь після розпаду» розглядав наслідки переходу наших колекцій пам’яті від взуттєвих скриньок до альбомів Facebook і як вони стали небезпечно доступними, видимими та незабутніми. Ви не можете заховати Інтернет у своїй шафі, щоб на нього ігнорували, поки серце не заживе; ви не можете спалити його в розпаленому вогні на задньому дворі.

веселий-facebook-переслідування-хтось

Ті з нас, хто зазнав розпаду в епоху Facebook, відчули, як наші сердечні напади жорстоко атакують оновлення статусу і фотографії колишнього, а ще гірше - фотографії з минулого з ними - назавжди увіковічені соціальною мережею.

"Багато учасників повідомляли про серйозні проблеми з використанням загальних технологій, таких як Facebook, під час розриву відносин, таких як труднощі [одного учасника] з колишнім партнером, який підтримує зв'язки зі своєю сім'єю, перешкоджаючи її зусиллям рухатися далі", - йдеться у дослідженні.

"'Я скучаю за ним. Його завантаження у Facebook змушують мене відчувати біль », - пояснила учасниця одного з колишніх, чий профіль вона могла переглядати, але не контактувати. “’ Що болить, це фотографії з його новими друзями та нові враження, бо я бачу його, але не можу з ним поговорити. У мене на думці тисячі запитань, але я не можу його задати "."

Інші учасники заявили, що неможливість видалити старі фотографії, лише зняти з них позначку, зашкодило подальшому процесу.

Звичайно, спокуса вести облік є, мабуть, найбільш шкідливою з усіх. Учасники задокументували надто взаємопов’язаний акт ведення випадкових записів про свого колишнього.

"Практика розриву у Facebook складна, повідомляється про труднощі з сигналізацією про зміни у відносинах, вилучення колишніх партнерів зі списку друзів та неодноразові відвідування (" переслідування ") відвідувань профілю колишнього партнера", - йдеться у дослідженні. "Відмовити друзів важко, оскільки його онлайн-конвенції ще не узгоджені, а цифрові сліди відносин постійно існують у Facebook, що передбачає повне видалення, хоча це не завжди під контролем одного".

Можливо, хтось публікує багато згадок про Надприродне, і в шквал вашого ново знайденого флірту у Facebook ви думаєте, що вам теж подобається шоу.

У 2010 році, коли Facebook представив свою функцію Photo Memories, користувачі повстали, побачивши щасливі часи зі своїми колишніми, а колишніх хлопців та подруг на щастя було видалено з програми. На ринок також потрапив шквал послуг, які цифровим способом "видаляють" вашого колишнього із соціальних мереж, щоб спробувати полегшити біль при розриві відносин - і це не тип безглуздого використання тенденції; це не перше дослідження, в якому задокументовано шкоду, яку Facebook може завдати в розпаді.

Весь цей резервний, збережений у хмарі матеріал пам’яті - і здатність охоче чи небажано отримувати інформацію про звички колишнього через Facebook - все це заважає рухатися вперед і вгору. Facebook не є мережею в режимі реального часу (хоча вона намагається бути такою); це слайд-шоу ваших найкращих днів. Це машина для ностальгії - і не завжди бажана.

Віддаючи спокусі

Спокуса бути в курсі ваших минулих захоплень - це не єдиний тип приманок, які встановлює Facebook, - існує також різноманітність обману. Згідно з випущеним невдовзі дослідженням, викликані Facebook заздрістю та підозрою щодо ваших партнерів стали проблемою для пар - що частково фактично пов’язано з проблемами переходу від колишніх.

"Наше дослідження показало, що надмірні користувачі Facebook частіше зв’язуються або зв’язуються з іншими користувачами Facebook, включаючи попередніх партнерів, що може призвести до емоційного та фізичного шахрайства", - йдеться у дослідженні, зазначаючи, що ці результати були справедливими лише для пар, які раніше знайомства менше трьох років.

Легкість - і швидкість - з якою Лайк може перерости у війну, що переростає, і в шквал інтимних повідомлень Facebook доведено, і це стосується. Поєднуйте це з примусом пережити минуле, і у вас є потужний коктейль для нещасних закінчень.

Отже, з огляду на всі елементи, які Facebook може використати для романтики, чи є сенс увійти в систему? На жаль, простим протиотрутою є помірність: застосовуйте лише невелику кількість Facebook для своїх стосунків. Обріжте теги, заспокойте балаканину та припиніть переслідування, адже, здається, це єдиний шлях до щастя у реальних стосунках.

Останні повідомлення