Twitter зараз блокуватиме посилання на мову ворожнечі та насильство

Twitter оновлює свою політику щодо небезпечних посилань, щоб виправити одну з найбільш жорстоких лазівок. Починаючи з четверга, 30 липня, соціальна мережа буде цензурувати твіти, які посилаються на мову ворожнечі та насильство.

У своєму твіттері Twitter додав, що облікові записи, які часто пишуть посилання з ненависною поведінкою, також можуть бути призупинені. Соціальна мережа, як правило, вживає заходів щодо небезпечних посилань одним із двох способів: вона або повністю забороняє певне посилання, щоб його взагалі не можна було твітувати, або відображатиме попередження кожному, хто натискає посилання.

Twitter заблокує посилання на "вміст, який пропагує насильство проти інших людей, загрожує їм або переслідує їх за ознакою раси, етнічної приналежності, національного походження, касти, сексуальної орієнтації, статі, гендерної ідентичності, релігійної приналежності, віку, інвалідності або серйозних захворювань". йдеться в оновленій політиці.

Оскільки раніше політика Twitter щодо посилань не охоплювала цих категорій, зловмисні користувачі мали змогу обходити правила соціальної мережі, пишучи посилання, замість того, щоб безпосередньо ділитися мовою ненависті чи насильницьким вмістом.

«Наша мета - блокувати посилання таким чином, щоб це відповідало тому, як ми видаляємо твіти, які порушують наші правила. Ми почнемо діяти відповідно до цих оновлених вказівок у четвер, 30 липня », - написала офіційна підтримка соціальної мережі у своєму твіті.

Окрім мови ненависті, Twitter не дозволяє обмінюватися посиланнями, які переспрямовують на шкідливе програмне забезпечення, фішинг-шахрайство, веб-сайти, що продають "купують, продають або сприяють транзакціям з незаконними товарами або послугами", "засобами масової інформації або іншим вмістом, створеним терористичними організаціями або насильницькими екстремістські групи »та інше.

Twitter заявив Digital Trends, що це продовження його роботи щодо вдосконалення їхньої "політики у Twitter щодо сприяння здоровій розмові", і що, блокуючи такі посилання, "усуває прогалину, яка не змогла захистити людей на основі раси, етнічної приналежності, національного походження , каста, сексуальна орієнтація, стать, гендерна ідентичність, релігійна приналежність, вік, інвалідність або серйозне захворювання ".

Протягом останніх кількох місяців, коли пандемія коронавірусу продовжує стимулювати дезінформацію та теорії змови, Twitter активно використовував свою політику посилань для цензури оманливих твітів. Наприклад, у травні на ньому було кілька URL-адрес заговірного фільму Пландемічний як небезпечний і відображав попереджувальне попередження для кожного, хто намагався їх відвідати.

Останні повідомлення