Цей додаток обіцяє прибрати і позбутися ваших Snapchats - назавжди

чистий майстерПрипущення, що Snapchat не зберігає ваші дані, завжди було підозрілим. Навіть їх псевдодопуск не зробив багато для заспокоєння всіх, хто хвилюється, що (брудні) фотографії користувачів все ще є десь на їхніх телефонах - у своєму дописі в блозі Snapchat натякнув на можливість отримання видалених даних. У цьому відношенні KS Mobile оновлює Clean Master - утиліту для очищення для Android - включаючи повне видалення фотографій Snapchat.

Доступний у Google Play, Clean Master був розроблений головним чином для збільшення пам’яті та продуктивності телефону Android шляхом ефективного очищення кеш-пам’яті, залишкових файлів та даних про конфіденційність, а також видалення додатків, які не використовуються. У випадку з Snapchat, фотографії не точно видаляються, а перетворюються на незашифровані файли, додаючи розширення .nomedia, завдяки чому ваші фотографії можуть бути легко доступні кожному, хто має можливість навігації по телефону - все, що їм потрібно зробити, це перейти в / data /data/com.snapchat.android/cache/received_image_snaps, видаліть розширення .nomedia та voilà ... звинувачуючі зображення, повернуті з мертвих! Крім того, знімки, зроблені користувачами та збережені на SD-карті своїх телефонів перед надсиланням, також піддаються впливу, оскільки вони зберігаються у вашому телефоні навіть після видалення Snapchat. Нещодавнє оновлення Clean Master має на меті подбати про все це, навіть видаливши збережені знімки, про які ви, можливо, забули.

«Коли нещодавно з’явилася новина про те, що фотографії Snapchat можуть бути відновлені, ми, природно, зацікавились цим і навіть припустили, що наш продукт вже зробив відновлення фотографій Snapchat малоймовірним», - говорить Адам Морлі, менеджер з продуктів Clean Master у KS Mobile. "Після повного розслідування ми виявили, що за допомогою незначного доопрацювання ми могли швидко налаштувати наші операції, щоб очистити файли .nomedia Snapchat і допомогти забезпечити конфіденційність наших користувачів".

Існує два способи використання Clean Master для знищення всіх слідів фотографій Snapchat із вашого телефону: ви можете видалити їх вручну за допомогою функцій програми конфіденційності або Eraser історії. Ластик історії в основному використовується для очищення кеш-пам’яті та залишкових файлів телефону, звільняючи місце на гігабайти. Функція конфіденційності перелічує весь конфіденційний матеріал у вашому телефоні, наприклад текстові повідомлення, історію пошуку, паролі, закладки та історію браузера, електронні листи, дані буфера обміну, дані додатків та так, приватні фотографії Snapchat.

Знімок екрана Clean Master Snapchat-1Знімок екрану Clean Master Snapchat-3Знімок екрану Clean Master Snapchat-2

Інші функції Clean Master включають: Task Killer і Memory Booster, щоб зупинити роботи, що виконуються у фоновому режимі, що з’їдає пам’ять, швидкість та час автономної роботи вашого телефону; App Manager для резервного копіювання, видалення та / або переміщення програм на SD-карту; та можливість використання додатків на SD для вкорінених пристроїв, які мають зовнішні SD-карти.

Clean Master розроблений для Android 2.3 та новіших версій, а також є одним з найвищих рейтингів безкоштовних утилітних програм у Google Play, з оцінкою 4,7 (з 5) із понад 300 000 відгуків.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found