Twitter знімає докторське відео Трампа з питань авторських прав

Twitter зняв докторське відео CNN, написане президентом Дональдом Трампом за порушення авторських прав. Спочатку вона лише позначала це як "маніпульований ЗМІ".

Цей крок відбувся після того, як Jukin Media, контентна фірма, яка володіє ліцензією на розповсюдження кадру, який адміністрація Трампа незаконно використовувала, подала повідомлення про видалення авторських прав DMCA (Digital Millennium Copyright Act) щодо авторських прав від імені творця відео. Twitter підтвердив Digital Trends, що твіт Президента "реагував через повідомлення DMCA від власника прав".

У той час як твіт Трампа, який на момент написання статті переглядали понад 20 мільйонів людей і сподобався понад 450 000 користувачів, продовжує залишатися в соціальній мережі, вкладене відео було вимкнено із накладеною помилкою: "Цей медіа було вимкнено у відповідь на повідомлення власника авторських прав ".

Кліп, яким Президент поділився, був звинувачений у звинуваченні CNN у розповсюдженні расової, провокаційної дезінформації, і був накладений на фальшивий хирон CNN, в якому написано: "Наляканий малюк біжить від расистської дитини" Відео закінчилося повідомленням: «Америка не проблема. Фейкові новини є. Тільки ти можеш запобігти пожежам сміттєвих контейнерів ".

У заяві журналу Digital Trends компанія Jukin Media заявила, що ні власник відео, ні фірма не дали дозволу президенту розміщувати відео.

“Після нашого огляду ми вважаємо, що його несанкціоноване використання вмісту є яскравим прикладом порушення авторських прав без дійсного добросовісного використання чи іншого захисту. Ми подали повідомлення про видалення згідно із Законом про захист авторських прав у цифрову епоху згідно з політикою Twitter. Окремо ми жодним чином не підтримуємо та не потураємо маніпульованому відео чи повідомленню, яке воно передає », - додав речник.

Скарга була розглянута Базою даних люмену Гарвардського університету, стороння дослідницька група Twitter покладається на відповідь на припинення та відмову від листів.

Тім Мурто, директор з питань комунікації в рамках кампанії Трамп, у заяві, надісланій Digital Trends, сказав: “Епатажна війна проти президента Трампа, яку веде мафія Кремнієвої долини, триває. Вся суть відео полягала в тому, щоб продемонструвати, як із відео можна легко маніпулювати засобами масової інформації та іншими, тому позначення відео як «маніпульованого» комічно підтверджує всю передумову. Жарт - у Twitter ».

Це вже другий раз, коли Twitter випустив відео, написане президентом Трампом через порушення авторських прав. Раніше цього місяця компанія зняла відео, розміщені двома з профілів кампанії перевиборів адміністрації Трампа - Team Trump та Trump War Room, за порушення авторських прав. Ендрю Кларк, прес-секретар кампанії Трампа, у той час сказав, що це "ще одне нагадування про те, що Twitter формує правила, коли вони рухаються".

Останні повідомлення