Незважаючи на #deletefacebook, кількість користувачів Facebook (і дохід) зростає

Для Facebook 2018 рік розпочався з того, щоб приділити час на платформі добре витраченому часу, але його фокус змістився на низку змін, спрямованих на кращу захист конфіденційності користувачів та запобігання зловживанням на платформі. Хоча деякі з цих зловживань викликали заклик до користувачів #deletefacebook, кількість користувачів і дохід компанії зросли протягом перших трьох місяців року, повідомляє Facebook у середу 25 квітня під час звіту про прибутки за перший квартал.

Як щомісячні, так і щоденні активні користувачі Facebook зросли на 13 відсотків порівняно з тими ж цифрами, що були рік тому. Зараз Facebook вимагає 1,45 мільярда активних користувачів щодня та 2,20 мільярда активних користувачів щомісяця, порівняно з кількістю активних користувачів, що становлять 1,40 мільярда щоденних та 2,13 мільярда активних користувачів щомісяця.

Девід Венер, фінансовий директор Facebook, каже, що більша частина зросла за рахунок користувачів в Індії, Індонезії та В'єтнамі. Скандал з Cambridge Analytica розгорівся приблизно за два тижні до того, як Facebook визначив ці цифри 31 березня, тож деякі наслідки цього порушення довіри можуть вплинути на звіт за другий квартал.

Хоча низка впливових осіб, у тому числі технічні гіганти, приєдналися до руху #deletefacebook, останні цифри Facebook відображають те, що генеральний директор Марк Цукерберг сказав Сенату США під час свідчень на початку цього місяця, - що проблеми з даними не призвели до значної втрати кількості користувачів.

Загальний дохід за першу частину року зріс для компанії на 49 відсотків, причому більша частина доходу компанії надходила від мобільних оголошень. У той же час, витрати Facebook також мали значний (хоча і менший) стрибок із 39-відсотковим збільшенням загальних витрат у порівнянні з 2017 роком. Це збільшення включає в себе найбільший показник найму компанії в історії Facebook, оскільки платформа раніше мала 20 000 рецензентів кінець року.

Під час дзвінка про заробіток Цукерберг повторив попередні заяви та повторив зусилля компанії щодо збільшення штату перевірок, створення нових А.І. інструменти перегляду, створіть більше прозорості оголошень та обмежте доступ сторонніх додатків.

Facebook також орієнтується на Stories. Цукерберг називає Stories майбутнім обміну відео, і хоча Instagram зростав найшвидше, а версія WhatsApp є найбільшою, Facebook зараз також вловлює це зростання, сказав він. Цей фокус привертає до Stories більше типів оголошень, як компанія вперше експериментувала в Instagram, а зовсім недавно - на рекламі на каруселі, використовуючи кілька зображень.

Цукерберг також зазначає, що розвиток груп, обміну повідомленнями та бізнес-екосистем, таких як новий WhatsApp Business, є одними з цілей компанії на наступні п'ять років. Засновник Facebook також поділився, що ініціатива компанії internet.org зараз допомагає майже 100 мільйонам людей отримати доступ до Інтернету.

"Загалом, 2018 рік є роком важливих інвестицій - щоб захистити людей, а також продовжувати нарощувати досвід, який люди очікують від нас", - сказав він. «Ми розглядаємо ширше свою відповідальність та інвестуємо, щоб переконатися, що наші інструменти використовуються назавжди. Але нам також потрібно продовжувати рухатися вперед - створювати нові інструменти, які допоможуть людям зв’язатися, побудувати спільноту та зблизити світ ».

Останні повідомлення