«Знайти Грейві» - це відкриття подій та пошуку для залежних від Інтернету

gravybannerЩо ви робите, коли ви не на роботі, зайняті дорученнями або надмірно зайняті своїми мільярдами акаунтів у соціальних мережах? Ти сидиш і дивуєшся, що ще можна зробити, що не включає сидіння, вдивляючись у екран чи перебираючи нудний список справ. Як і для більшості речей у наші дні, для цього є додаток! Gravy, платформа для виявлення подій, нещодавно випустила мобільний додаток та абсолютно новий веб-досвід, що полегшує заповнення календаря продуктивними справами, які не пов’язані з роботою.

Як це працює

Після встановлення програми потрібно зареєструватися через Facebook або електронну пошту. Щоб вона працювала належним чином, вам потрібно надати додатку дозволи на Facebook і дозволити йому використовувати ваше поточне місцезнаходження для покращення точності рекомендацій програми. Ravрейві попросить у вас домашній та / або робочий поштовий індекс, який ви можете будь-коли пропустити або змінити.

Вас спрямовують на сторінку із запитанням про те, до чого ви налаштовані, і ravрейві пропонує п’ять різних варіантів:

Знімок екрана_2013-05-28-22-39-04
  • Як би там не було - перелічує будь-які події, що відбуваються поблизу вашого поточного місцезнаходження, вашого будинку чи вашої роботи
  • Жвавий - показує будь-які спортивні чи музичні події, а також світські заходи, що включають їжу та напої
  • Стильний - відображає діяльність у музеях, концертних залах та інших елегантних приміщеннях
  • Мозковий - фокусується на подіях, які залучають розум, як показ документальних фільмів та конференції
  • Час відтворення - надає пріоритет діяльності, яка займається тілом і надає пріоритет захопленням, таким як заняття танцями та кінофільми
Знімок екрана_2013-05-28-22-45-13

Вибравши одну, ви перейдете до списку подій, які відповідають вашому обраному настрою. У кожному настрої перелічені дії поблизу трьох типів місцезнаходження: ваше поточне місцезнаходження, ваш дім та ваша робота. Ви можете переглянути різні рекомендації, проводячи пальцем ліворуч для кожного типу місцезнаходження. На перший погляд ви побачите назву події, її місце розташування, відстань та час, коли вона розпочнеться. Кожна пропозиція заохочує натиснути, щоб отримати докладнішу інформацію.

Знімок екрана_2013-05-28-22-46-08

Як і підсумок події, сторінка події очолюється заголовком, датою та часом події та супроводжується зображенням банера. Він пропонує короткий опис події (яка розширюватиметься у спливаючому вигляді при натисканні на стрілку), а також карту, що включає маршрути та перегляд маршруту. Ви можете легко дізнатись середній час їзди та ввімкнути попередження When2Leave, яке використовує реальний час. Ви можете швидко здійснити телефонний дзвінок у місце розташування в додатку, а також придбати квитки на певні події, які пропонують його.

Знімок екрана_2013-05-29-22-26-24Знімок екрана_2013-05-29-22-26-44

Ви можете редагувати своє місцезнаходження в списку подій настрою, натиснувши на тип місцезнаходження, якщо хочете покращити відфільтровані результати. Ви також можете покращити перелік усіх подій, надіславши електронний лист.

Знімок екрана_2013-05-28-22-50-37

Натиснувши "Дізнатися більше", ви зможете отримати доступ до джерела події, не виходячи з програми.

Знімок екрана_2013-05-28-22-52-46

Натиснувши на зображення на сторінці події, ви побачите "Social Vibe" події, де перелічено оновлення, розміщені в різних соціальних мережах, що стосуються події.

Знімок екрана_2013-05-28-23-02-12

Якщо у вас є настрій бути послідовником, сторінка "Популярне" покаже вам сувій найпопулярніших подій поблизу (як поточних, так і майбутніх), включаючи дати та час, на випадок, якщо ви захочете перейти до такої, яка, безумовно, буде мають широку аудиторію.

Знімок екрана_2013-05-29-22-50-19

My Stuff - це місце, де ви можете миттєво отримати доступ до збережених вами подій або подій, перелічених під нішевими каналами, включаючи «Живу музику», «Гурман», «Щасливі години» та «Отримати та залишатися у формі». Він також має фірмові канали, які створили партнерські стосунки з Gravy, такі як LivingSocial.

Інші сторінки включають Налаштування (де ви можете редагувати свій профіль, параметри програми та соціальні мережі) та папку "Вхідні", де ви можете отримувати ексклюзивні запрошення та спеціальні повідомлення від партнерів Gravy.

Те, що добре

Освіжає (і полегшує) наявність програми, яка не лише безкоштовна у використанні та завантаженні, але й доступна у веб-форматі на більшості пристроїв. Мені подобається ідея мати доступ до куратора подій Gravy, будь то на моєму робочому столі, моєму телефоні Android, iPad мого чоловіка, або в додатку, або на його веб-сайті.

Здається, існує кілька способів отримати доступ до переліку подій; для мене набагато простіше перевіряти рекомендації за наявними нішевими каналами порівняно зі списками настроїв, але наявність можливості перемикатися між собою забезпечує хорошу гнучкість.

Одним із популярних фірмових каналів є LivingSocial, розумне партнерство, оскільки користувачі не тільки зможуть переглядати різні дії, але й переглядатимуть спеціальні пропозиції та пропозиції, пов’язані з подіями, що відбуваються у їхньому місті.

findgravy робочий стіл - -

Версія веб-сайту програми Gravy також досить пристойна - як і програма, вона дозволяє користувачам переглядати події на перший погляд, а також за настроєм, місцезнаходженням, датою та каналом. Це відмінна альтернатива інтернет-пуристам, які воліють шукати речі на робочому столі, а не на телефонах. На новому веб-сайті користувачі можуть також налаштувати канали, що стосуються місця проведення, для місць, куди вони часто заходять.

Що потребує більше роботи

На даний момент існує лише п’ять доступних настроїв, що, безумовно, недостатньо для опису тонкощів людської психіки (особливо у ледачий вівторок). Було б чудово, якби додаток було вдосконалено, щоб включати настрої, визначені користувачем, і відповідати їм тегам подій. Крім того, більше опцій каналу також завжди є гарним доповненням.

Нижня лінія

Будь-хто бажає подати місцевий захід на курацію. «З моменту запуску Gravy у 2012 році наша платформа обробила понад 100 мільйонів подій та рекомендувала понад 300 мільйонів виявлень подій нашим користувачам по всій країні. Ми очікуємо, що ця кількість зросте в геометричній прогресії із запуском нового веб-досвіду », - говорить Джефф Уайт, засновник компанії Gravy. «Ми проіндексували місцеві події та досвід роботи в Інтернеті для наших користувачів. Наша платформа, що працює на лікеро-горілчаному заводі, об’єднує вкрай фрагментований простір та вирішує проблему для мільйонів людей ".

Завдяки всім базам, що охоплюються мультиплатформенними мобільними додатками, а також абсолютно новим веб-сайтом, оптимізованим для мобільних пристроїв, Gravy гарантує, що мільйони подій, що накопичуються послугою, належним чином обслуговуються для кожного користувача на основі їх поточного місцезнаходження, будинку чи роботи. Врешті-решт, все, що хоче зробити Грейві, - це допомогти вам відповісти на одне просте запитання, яке, як правило, триває години, щоб вирішити: до чого ти в настрої? Це робить саме це. Хоча ви можете знайти красивіші сайти або швидші, повернути стільки результатів буде важко. Сподіваємось, нові функції допоможуть розширити ваше “Що мені робити?” пошуки, але навіть на даний момент це досить вражаючий каталог. Ми на крок ближче до перетворення соціальних медіа на справжнє соціальне життя.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found