#AntiSelfieMovement бореться з онлайн-нарцисизмом

якщо робити селфі - це тенденція, то ненавидіти їх теж слідМинулого місяця Оксфордський словник офіційно зафіксував включення терміна «селфі» у свою знамениту базу даних прийнятних англійських слів, і вони були абсолютно праві в цьому - акт зйомки селфі, який визначається як «фотографія, на якій є взятий із себе, як правило, той, кого беруть за допомогою смартфона чи веб-камери та завантажують на веб-сайт соціальних мереж ”, стає більше, ніж модною модою. Для когось це спосіб життя. Хоча це можна довести швидким пошуком на вибраному вами сайті соціальних мереж - нехай це буде Facebook, Twitter або Instagram - більш офіційне вивчення цієї тенденції насправді показує, що з кінця 2011 року люди отримують лише все більше і більше цікавиться селфі.

діаграма тенденцій для селфі

Насправді, згідно з останнім опитуванням, у віці від 18 до 24 років 30 відсотків усіх фотографій складаються з селфі, зроблених за допомогою мобільного телефону.

Походження селфі трохи незрозуміле, але, як і все, що стає популярним в Інтернеті, це захоплення автопортретами набрало собі безліч ненависників. Згідно з недавнім дослідженням, більшості ваших друзів нудно бачити вашу красиву, ретельно відфільтровану кружку, розміщену в мережі.

То як недоброзичливці нападають на егоїзм-селфі? Подобається це.

Або це.

Або більш помітно, це.

#antiselfie

Допис, яким поділився Boofhead1980 (@ boofhead1980) 17 серпня 2013 р. О 22:07 PDT

Це лише деякі фотографії, позначені тегами #antiselfie в Instagram, фотографії, що глузують над переповненням «справжніх» селфі, навмисно роблячи потворну міміку, приховуючи обличчя або просто закликаючи одержимих селфі друзів. Деякі, хто відмовляється брати участь з автопортретом, навіть потворним, приймають хештег #uglyselfie і викладають свої справи у Twitter:

Чи можемо ми провести день проти селфі ?! Я збираюся скасувати підписку на людей в Instagram foreal tho ????

- Іса (@issacherry_) 19 червня 2013 р

І все це просто скидає поверхню ознак, що наводяться проти селфі-активізму.

У своєму радіо-шоу The Current Асоціація CBC Анна Марія Тремонті нещодавно обговорювала одержимість навколо селфі з трьома запрошеними спікерами. У той час як письменниця Сара Ніколь Прикет, що базується в Нью-Йорку, все хотіла робити селфі і вважати їх формою мистецтва та адекватним способом самореклами для кращої кар'єри, автори Ендрю Кін та Хал Неджецкі сприймають цю примху як одну з форм самозакоханості. це посилюється любов'ю людей до популярної культури.

Окрім того, що стосунки руйнуються, виявлено, що фотозйомка селфі також спричиняє проблеми з довірою у підлітків, що не все дивно: потужність кнопки «Подобається» настільки сильна, що насправді спричиняє дуже серйозні звички в Інтернеті. "Я думаю, що люди божеволіють від селфі з кількох причин, але, на мою думку, найбільшим є те, що легко потрапити в залежність від відгуків у соціальних мережах", - говорить блогер Чіні Х. Діас, котрий має комічний серіал, заснований на "Антиселфі-лізі" . "Це насправді викликає звикання, оскільки ми отримуємо невеликий поштовх дофаміну щоразу, коли хтось любить або коментує щось, що ми розміщуємо. Чим більше відгуків ми отримуємо, тим більше ми хочемо, і більше ми розміщуємо - і так починається нескінченний цикл ".

Діас вважає, що в селфі як по суті немає нічого поганого, проблема полягає в нас. “Не існує [такого] поняття, як прийнятне чи неприйнятне селфі. Ваша стіна, ваші правила, так? Опублікуйте геть. Однак я думаю, що коли хтось у соціальних мережах не складається ні з чого але Селфі, в цьому є щось більше, ніж трохи. Тому що насправді у вашому житті має бути не тільки те, що ".

Діаз та її друзі почали користуватися #antiselfieleague у Twitter та Instagram після веселої ночі, коли вони веселилися над різними видами селфі, які вони бачили б в Інтернеті. "" Лігу "мали складати люди, які ніколи не розміщували селфі в Інтернеті, але я пішов і порушив це правило приблизно через місяць, тому що мені довелося використовувати селфі для одного зі своїх публікацій у блозі", - ділиться Діас. Вона намалювала кілька ілюстрацій селфі, які вони вже обговорили, і створила для них розумні імена, і все це є в її акаунті в Instagram.

На щастя, правопорушення проти селфі полягає не в тому, щоб їх тролювати чи перець негативними коментарями - це ніжне знущання над ними. Twitter, Instagram та Facebook завалені хештегами #antiselfiemovement, #antiselfie та #antieselfieleague, повними "потворних" автопортретів, іноді без фільтрів, деякими саркастичними присвоєннями пози для селфі. Існує безліч способів вказати на своє незгоду.

гарячі дівчата потворні обличчяНезважаючи на те, що рух абсолютно глузує над селфі, він також висміює себе - все це hgufвидає атмосферу "не сприймай себе настільки серйозно". Можливо, Reddit послужив натхненням для цього типу ненависті до селфі, завдяки своєму форуму, який заохочує симпатичних дівчат робити некрасиві обличчя; і це одне з найпопулярніших підредітів із понад 20 000 читачів.

Тож чи скоро ми побачимо, як селфі гине від цих активістів? Навряд чи. Якщо що-небудь з нами зробили соціальні медіа, це викликає у нас жахливі інтереси. Але, можливо, рух проти селфі допоможе трохи повернути нас до реальності, повернувшись із краю фільтрів «Тостер» та додатків, що прикрашають шкіру. Трохи реальності, кинуті нам в обличчя, не можуть зашкодити, так? Трохи зневаги до себе (тобто) ніколи нікому не зашкодило.

Останні повідомлення