Facebook дебютує моторошні фільми для селфі для відео в прямому ефірі

фільтри в реальному часі -Facebook нарешті починає інтегрувати фільтри для селфі, пропоновані додатком MSQRD (який він придбав у березні), із відео в прямому ефірі.

Оголосивши цю функцію в червні, це вперше додано графіку накладання обличчя до інструменту прямої трансляції. Побачивши, що Хелловін не за горами, Facebook запускає запуск набором моторошних фільтрів, включаючи череп, злу королеву, гарбуз та відьму. Виймаючи сторінку з книги Snapchat, Facebook прагне надати альтернативний набір "масок", що перевищують Хелловін. На даний момент відеомаски в режимі реального часу доступні лише в додатку Facebook для iOS у США, Великобританії та Новій Зеландії. Соціальна мережа обіцяє, що оновлення буде спрямовано на пристрої Android та в інші країни.

Навіть користувальницький інтерфейс для нової функції виглядає моторошно схожим на Snapchat, із низкою квадратних вікон внизу дисплея - кожна з яких містить піктограму, схожу на смайлик, що представляє іншу маску, яку ви можете прокрутити та торкнутися, щоб вибрати. Щоб отримати доступ до функції, спершу потрібно натиснути піктограму «Відео в прямому ефірі» у верхній частині часової шкали, стрічки новин або Сторінки (для публічних осіб, які використовують ексклюзивний додаток «Згадування» у Facebook для iOS). Далі торкніться піктограми палички у верхньому лівому куті екрана та виберіть піктограму нових масок на панелі інструментів для творчості внизу дисплея. Постукавши по масці, ви застосуєте її до вашої красивої кружки, а прокрутка до вікна без маски видалить - це так просто.

Унікальним аспектом нової функції є те, що маски Facebook працюють у режимі реального часу. Незважаючи на те, що Snapchat дозволяє вам пограти з його фільтрами, ви можете застосувати лише один до того, як почати запис або зробити знімок. З іншого боку, ваші глядачі Facebook зможуть дивитись із подивом, коли ви балуєтесь із якомога більшою кількістю фільтрів під час прямого ефіру. Повірте нам, коли скажемо вам, що шанувальники Snapchat встановлять нову функцію.

Графіка в режимі реального часу є важливою частиною стратегії Facebook щодо формату прямої трансляції. У четвер генеральний директор Марк Цукерберг демонстрував нову графіку компанії "передача стилю", яка використовує ШІ для застосування художніх тем до ваших прямих ефірів. Цей крок бачить, як Facebook знову плагіатує інший додаток, в даному випадку Prisma, але з власною функцією реального часу. Не бажаючи йти без бою, співзасновник Prisma Олексій Мойсеєнков швидко відповів, продемонструвавши фільтри власної платформи, що працюють у реальному часі під час прямого ефіру на Facebook - ваш хід, Цук.

Окрім масок, Facebook також запускає набір тематичних реакцій на Хеллоуїн, які включають скелет великих пальців вгору (на зразок), серце з цукерками (любов), відьму, що сміється (ха-ха), привид (нічого собі), Франкенштейн (сумно) , і насуплений гарбуз (злий). Нехай починаються безглузді страхи.

Останні повідомлення