Facebook планує серйозні вдосконалення в міру зростання сім'ї додатків до 2,7 мільярда

Після року спроб прибрати безлад, Facebook прагне знову спрямувати увагу на нові інструменти в наборі програм компанії. Протягом четвертого кварталу та конференції за підсумками кінця року у 2018 році генеральний директор Facebook Марк Цукерберг виклав плани компанії на 2019 рік, оскільки компанія охоплює приблизно 2,7 мільярда користувачів у Facebook, Instagram, WhatsApp та Messenger.

Хоча мета очищення Facebook, спричинена скандалами щодо конфіденційності та втручанням у вибори, нікуди не дівається, зміни, запроваджені минулого року, роблять достатній прогрес для компанії, щоб нові функції стали акцентом на новий рік. Цукерберг каже, що робота ніколи не буде закінчена, але що компанія зараз побудувала "деякі найсучасніші системи у світі для вирішення цих питань".

По-друге після продовження вирішення соціальних проблем, Цукерберг поділився переліком сфер, де користувачі можуть очікувати нових інструментів та вдосконалень протягом наступного року. "Нашим другим пріоритетом на 2019 рік є те, що, коли ми досягаємо успіху в цих соціальних питаннях, нам також потрібно надавати новий досвід, який суттєво покращує життя людей", - сказав він. "Я не кажу про багато повсякденних ітеративних удосконалень, які ми робимо, щоб рейтинг став дещо кращим або речі стають дещо швидшими, але основні поліпшення життя людей, які цілі громади визнають і кажуть:" Ого, ми всі роблять щось нове у Facebook або WhatsApp, чого ми раніше не робили "."

Цукерберг порівнює майбутні зміни в Stories та вплив, який цей формат справив на соціальні мережі, на сьогоднішній день понад 500 мільйонів щоденних користувачів в Instagram. Обмін повідомленнями є однією з основних сфер змін: Цукерберг натякає на платежі в WhatsApp у інших країнах та приватний обмін у групах та історіях. У цьому списку також є нові функції для груп.

Після зменшення охоплення вірусних відеороликів, намагаючись приділити час на платформі "добре витраченому часу" та відповідно до соціальних намірів мережі, Facebook прагне розширити Watch. Зараз платформа, орієнтована на відео, має 400 мільйонів користувачів щомісяця, в середньому щодня витрачаючи на Watch 20 хвилин. Цукерберг заявляє, що хоче зробити Watch більше загальнодоступним, дозволивши відеоролику розвиватися поза стрічкою новин.

В Instagram Цукерберг каже, що торгівля та покупки будуть в центрі уваги нових функцій цього року. Генеральний директор каже, що компанія зосередиться "на побудові технологій, які зближують людей по-новому", як-от майбутні Oculus Quest та нещодавній портал Facebook, що перевершило спочатку очікування компанії.

Цукерберг також каже, що підтримка сильного бізнесу та просування сильних сторін Facebook є одними з пріоритетів компанії на 2019 рік. Під час дзвінка Цукерберг також заявив, що потенційне злиття між усіма системами обміну повідомленнями Facebook, включаючи Messenger, прямі повідомлення Instagram та WhatsApp, є лише в на ранніх стадіях, і якби об’єднання відбулося, це було б щонайменше до 2020 року.

Зараз Facebook має 1,52 мільярда користувачів, що на 9 відсотків більше порівняно з цифрами на кінець 2017 року, але зростання не таке швидке, як у попередні роки. За оцінками компанії, 2,7 мільярда людей використовують принаймні один додаток Facebook, включаючи Instagram, WhatsApp та Messenger.

Незважаючи на збільшення витрат, частково пов'язаних із збільшенням персоналу, чистий прибуток компанії зріс на 39 відсотків порівняно з 2017 роком.

Останні повідомлення