Як використовувати Facebook Messenger без облікового запису Facebook

Facebook Messenger - одна з найбільш широко використовуваних служб обміну повідомленнями, і ви, напевно, знаєте принаймні кількох людей, які користуються нею виключно. Деякі люди відходять від Facebook, але все одно хочуть користуватися програмою Messenger. Колись можна було користуватися Facebook Messenger, не маючи взагалі облікового запису Facebook. Для реєстрації потрібен був лише номер телефону. У грудні 2019 року Facebook спокійно відмовився від цього варіанту. Тепер ви повинні мати обліковий запис Facebook, щоб створити обліковий запис Messenger. Однак є така маленька лазівка, щоб обійти цей факт. Ось що вам потрібно знати.

Як користуватися Facebook Messenger без облікового запису Facebook

Виявляється, ви все ще можете користуватися Messenger після деактивації свого облікового запису Facebook. Це означає, що якщо ви ненавидите Facebook, ви можете деактивувати свій обліковий запис і користуватися улюбленим додатком для обміну повідомленнями. Це також означає, що якщо у вас немає Месенджера, але ви хочете його отримати, ви можете отримати його, не підтримуючи активного облікового запису. Ви отримуєте бажане, не потребуючи Facebook. Тепер вам просто потрібно все налаштувати.

Отримання облікового запису Facebook

Створення облікового запису Facebook

Якщо ви супер анти-Facebook, не хвилюйтеся. Вам не потрібно створювати повноцінний профіль, щоб отримати доступ до Messenger. Просто зайдіть на Facebook.com і заповніть поля внизу Створити новий акаунт. Якщо ви не хочете, щоб Facebook мав ваш реальний номер телефону, створіть альтернативний номер телефону за допомогою Google Voice і надішліть його на ваш телефон. Потім натисніть Зареєструйтесь і підтвердьте свій номер телефону. Пропустіть усі інші речі, такі як додавання фотографії профілю або додавання друзів.

Налаштуйте Messenger

Тепер, коли у вас є свій акаунт Facebook, ви можете налаштувати свій Messenger. Завантажте програму Facebook Messenger на пристрій Android або iOS. Відкрийте програму. Торкніться значкаСтворити новий обліковий запис і зареєструйтесь, використовуючи своє ім'я та номер телефону, який ви використовували для свого облікового запису Facebook.

Як деактивувати свій обліковий запис Facebook і зберегти Facebook Messenger

Тепер ви можете деактивувати свій обліковий запис Facebook. На робочому столі відкрийте меню та натисніть Налаштування, cгусь Ваша інформація у Facebookта торкніться значка Деактивуйте та видаліть варіант.

Деактивація облікового запису Facebook

Вибирайте Вимкнути з опцій на новій сторінці. Не вибирайте Остаточно видалити обліковий запис варіант, оскільки ви не зможете використовувати Messenger, якщо повністю видалите свій обліковий запис. Клацніть Перейдіть до Деактивація облікового запису і введіть свій пароль.

Деактивація облікового запису Facebook 2Щоб закінчити, заповніть опитування та деактивуйте свій обліковий запис Facebook. Тепер ваш обліковий запис Facebook буде деактивовано, і ви зможете продовжувати користуватися Facebook Messenger. Це все. Тепер ви зможете користуватися Facebook Messenger так само легко, як і всі інші. За допомогою Messenger ви можете завантажувати фотографії, відео, починати групові чати тощо - все без облікового запису Facebook. Тепер ви також можете завантажити програму Facebook Messenger на робочий стіл.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found