Король Мережі, де короновані нові знаменитості YouTube

король павутини

Бар’єри для слави в наші дні не вимагають чайових для папарацці чи дрібних реаліті-шоу. Якщо новій культурі YouTube є що показати, це той факт, що кожен, хто має ноутбук і веб-камеру, може стати знаменитістю - а King of the Web - це одна платформа, яка може швидко здійснити цю мрію в реальність.

Інтернет-персони з’являються з усіх куточків земної кулі, з такими іменами, як Mystery Guitar Man, Freddie Wong та Michelle Phan, - і їхня аудиторія порівнянна з кількістю навіть деяких голлівудських репортерів. Їх імена мають величезну, але віддану фану, що складається з користувачів та інших глядачів. Але унікальність цих особистостей полягає в тому, що вони були однією з перших хвиль користувачів, які допомогли YouTube перетворитися на веб-шоу та одноразову відеоплатформу, яка, як ми знаємо, є такою, як сьогодні.

У 2012 році, коли незліченні таланти YouTube проклали шлях для майбутнього покоління ютуберів, які прагнуть слави та слави в Інтернеті, простір всього за кілька років був заповнений надіями та їх вмістом. То як глядачі можуть відокремити талант від решти шуму? King of the Web - це один із шляхів відкриття найсвіжішої сенсації, який викликає ажіотаж серед користувачів та глядачів.

Описаний як "Америка отримала талант" Інтернету, King of the Web присуджує грошові премії найкращим талантам YouTube, як це продиктовано виборцями через платформу для голосування в режимі реального часу. "Курація" талантів в першу чергу залишається на пристрої аудиторії, припускаючи, що краудсорсинг голосів у King of the Web виявить найкращі таланти.

"Завдяки нашій платформі для голосування в режимі реального часу ми бачимо нових авторів та отримуємо справді хороші відгуки про підрахунок голосів, хто надихає шанувальників", - сказала Кейсі Селлек, віце-президент з маркетингу та розвитку бізнесу компанії King of Web, в інтерв'ю Цифрові тенденції. "Це те, що ми раді бачити зростання екосистеми, яка зростає навколо YouTube та творців YouTube".

Але те, що відрізняє породу знаменитостей в Інтернеті від голлівудських типів, це той факт, що успішні ютубери, за деякими винятками, самі є працьовитими, кмітливими маркетологами, що вміють брендувати та рекламувати в соціальних мережах. Сьогодні саморобні знаменитості YouTube - це одна частина працьовитість, одна частина творча та одна частина кмітливі маркетологи. Через це з першим відео мало хто стає миттєвими вірусними хітами за ніч.

Маючи це на увазі, платформа для голосування King of the Web не вимагає жодних зусиль щодо просування учасників конкурсу. Від учасників змагань залежить, як заручитися підтримкою своїх фанатів. І щоб досягти перших місць серед інших популярних користувачів YouTube на King of the Web, потрібен розумний маркетинг. Зрештою, стати знаменитістю в Інтернеті - це не просто записати неймовірну майстерність, викрикнути дотепну риторику чи обдурити себе на камеру - тисячі інших роблять саме це.

Однією з відомих знаменитостей YouTube, яка залучила King of the Web, є 25-річна скрипалька та танцівниця Ліндсі Стерлінг. Деякі люди, які не користуються послугами YouTube, можуть впізнати Стерлінг з її короткочасного виступу в "America's Got Talent", але решта впізнає її за химерні танці та майстерність скрипки, які допомогли їй зібрати понад 118 мільйонів переглядів відео та понад 727 000 підписників, на сьогоднішній день. І частково Кінг Інтернету допоміг збільшити кількість своїх шанувальників.

Не дивно, що ютубери збираються до King of the Web з грошовими призами. У конкурсі під назвою «Королівська битва» щодня між 16 і 31 серпня буде присуджуватися 15 000 доларів протягом 16 днів, що призведе до головного призу 35 000 доларів для найкращих із найкращих та корона Короля Мережі.

Отже, хто платить за це посипання готівкою? Король Мережі - ангел, який фінансується Ніком Ханауером, венчурним капіталістом та інвестором Amazon; Річ Бартон, засновник Expedia; Генеральний директор і засновник King of the Web Меггі Фінч; та генеральний директор і президент Acxiom Скотт Хоу. Платформа приносить прибуток за допомогою валют, що вживаються в додатках, під назвою “Kingmaker Pass”, що дозволяють різні типи оновлення виборців та, звичайно, рекламу. Колишня стратегія заробітку, як пояснив Деймон Менне, директор з питань стратегії продуктів та аналітики в King of the Web для Digital Trends, була натхнена лояльністю до King of the Web та підтримкою учасників на платформі.

"Частина того, чому ми почали вдосконалювати виборців та віртуальні валюти, полягає в тому, що люди запитували нас:" Як ви заробляєте гроші і як ви робите, щоб ця річ залишалася живою? " - сказав Менне. "І деякі люди куплять 30 пачок цих абонементів, хоча для їх використання знадобиться досить багато часу".

Не дивно, що пейзаж YouTube розквітнув в екосистемі, де творці вмісту можуть заробляти на життя. Але стратегія YouTube швидко змінюється, про що свідчать інвестиції в оригінальні канали програмування та за межами виробничих компаній, таких як Machinima. Отже, YouTube натякає на нехтування творцями контенту без повністю розробленої веб-серії.

Подібним чином, хоча учасники програми King of the Web складаються в основному з персонажів, що створюють одноразові відео, компанія визнала цей розвиток у напрямку веб-програмування і почала слідувати цій тенденції. На щастя, у King of the Web багато талантів, і його платформа для голосування гарантує, що головні одержувачі голосів матимуть значну базу прихильників для завантаження. Наступним кроком для King of the Web було створення оригінального програмування з використанням найкращих талантів, що з’являються на його платформі, і це те, з чим компанія вже експериментувала.

Щоб взяти участь у акції "Цар Інтернету", натисніть тут.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found