5 Проблеми з Instagram для Windows Phone

ой, Instagram дійсно думаю, що готовий випуск програми для телефону для Windows

Це був довгий важкий шлях для користувачів Windows Phone. З моменту запуску мобільних амбіцій Microsoft було одне суттєве випробування: Хоча апаратне забезпечення було надійним, навіть привабливим, а сама ОС - освіжаючою зміною темпу (принаймні для смартфонів), пустка програми Windows Phone страждає це. Це лише відносно недавноотримав офіційний додаток Facebook, і Instagram вже деякий час помітно не вистачає - звичайно, до вчорашнього дня, коли додаток нарешті з’явився.

За винятком, це лише начебто з’явилося. Вірніше, він з’явився напівпеченим, незавершеним. Він з’явився п’яним, як скунс, запізнившись на години на вечірку, від якої всі насолоджувались, доки вона не показала свого ганебного «я». Це занадто схоже на спробу вгамувати занепокоєне очікування, коли користувачам Windows Phone незрозуміло довелось перетерпіти (Facebook володіє Instagram, Microsoft володіє частиною Facebook ... чи не всі ви в угоді?).

Як і слід було очікувати, у цьому половинчастому випуску є деякі образи - і це конкретні причини.

1. Деякі очевидні особливості відсутні

Це лише щось середнє: користувачі Windows Phone не можуть позначати людей на фотографіях або використовувати функцію відеозапису, як ми вже повідомляли раніше. Звичайно, це бета-версія, але це не лише проблеми інтерфейсу - вони є основними компонентами платформи Instagram. Це дуже жорстоко входити в систему та бачити, як усі ті користувачі Android та iOS позначають теги та записують відео. Крім того, якщо якийсь щасливий придурок з Android або iPhone позначає вас на фотографії, у вашому профілі Instagram немає можливості переглянути її.

2. Немає фотокарт

Хоча ви можете додати місце розташування до фотографії в програмі Windows Phone Instagram, ви не можете користуватися функцією Photo Maps. Під час першого запуску було задано безліч питань щодо конфіденційності, але якщо ви заблокували свої налаштування та застосували здоровий глузд (тобто ніколи не використовуйте геотеги та не робіть на карті «Домашній солодкий дім!», Якщо не хочете, щоб вас пограбували) тоді це цікавий, наочний спосіб відстежити ваші подорожі, гідні Instagram. Немає такого обіду, у користувачів Windows Phone.

3. Менше переслідування

вікна instagram -Для користувачів iOS та Android у наших сповіщеннях є дві однаково помітні вкладки - новини, які стосуються нас, і новини, які стосуються людей, за якими ми стежимо. Навряд чи я колись натискав на вкладку "Підписання", тому що я самозайнятий самозакоханий, який піклується лише про "подобається" на своїх фотографіях та своїх нових послідовниках, але це здається зручним інструментом переслідування, якщо ви хочете побачити, що ви " Повторні друзі залежать від Instagram (або якщо у вас є інша людина, яка використовує Instagram, саме того, за ким вони стежать і подобаються ... Я не маю, але я думаю, що моменти, коли б я робив це, якби це було ). Користувачі програми Windows Phone мають цю вкладку, але вона схована в правому нижньому куті, позначеному значком "...".

4. Весь цей "Instagram для Windows Phone не дозволяє фотографувати!" безлад

Заспокойтесь - додатокробить дозволяють робити фотографії з Instagram. Це просто жахливо робити. Коли ви натиснете піктограму камери, ви побачите фотографії у своїй галереї. Якщо ви цього не хочете, а замість цього хочете сфотографувати, ви можете натиснути цю опцію… і вискочити з Instagram на камеру за замовчуванням для Windows Phone. Ваша реакція на кишечник - це крик "Instagram розбився, і світ ніколи не пізнає красу цього скоріна!", Але не бійтеся, шановний читачу. Після того, як ви зробите фотографію, ви потрапляєте назад в Instagram, де ви можете відфільтрувати цю річ за допомогою Нешвілла і бути на своєму веселому шляху. Але, очевидно, це не зовсім мінливий досвід, і ви повинні мати можливість постійно залишатися в Instagram, без будь-якої миттєвої паніки чи плутанини.

5. Гра назви

Що робити, якщо ви користувач Windows Phone, який для участі покладався на сторонню службу перенесення фотографій в Instagram? Що робити, якщо у вас у цьому додатку було ім’я користувача, яке хтось інший використовував в Instagram? Що ти зараз робитимеш? Ну ... можливо, поміняйте ручку. Не існує простого рішення, якщо ви не хочете стати одним із тих людей, які заплатять за ваш цифровий псевдонім. Але це просто сумно.

Чекав instagram на Windows 8. він тут і моє ім’я користувача зайнято. Моя 0.0.0 #bigbangtheory

Останні повідомлення