Французький стартап Smiirl робить Fliike, лічильник у Facebook

FliikebySmiirl“Fliike” звучить як норвезьке слово для велосипеда, виготовленого з виделок, тому, можливо, ви з розчаруванням дізнаєтесь, що це насправді назва лічильника “подобається” у Facebook, який можуть виставити компанії, щоб показати, наскільки популярні вони в соціальній мережі .

Створений французьким стартапом Smiirl, Fliike тепер доступний для попереднього замовлення на їх веб-сайті, і він пропонує щось, що багатьом магазинам може здатися інтригуючим: спосіб продемонструвати цифрову присутність відчутно, привертаючи увагу. Це фізичний лічильник, який сягає 100 000, хоча, якщо у вас більше лайків, ніж ви можете замовити спеціальну версію (ви, власник популярного бізнесу, ви). Вони починають з акційної ціни в 300 євро (хоча звичайна ціна буде 400), і це великі механічні лічильники, які використовують Wi-Fi для підключення до Facebook і відстеження вподобань, гортаючи цифри щоразу, коли народжується новий цифровий вентилятор. Коли ви ставите лічильник на свою панель або в іншому місці, де ви хочете його відобразити, ви можете за допомогою ноутбука або іншого пристрою підключити Wi-Fi від Smiirl, який з’явиться після підключення лічильника до пристрою. Потім ви входите в Wi-Fi, переходите на веб-сайт Smiirl і дотримуєтесь інструкцій, щоб зв’язати свій обліковий запис Facebook з фізичним лічильником.

Генеральний директор Готьє Надо говорить, що той факт, що тікер знаходиться в громадському місці, перетворює колись самотній акт моніторингу соціальних мереж на спільний досвід. "Ми віримо, що" Так! У нас є 1000 шанувальників у Facebook! шлях більш потужний, якщо він живе в барі, ніж сам на своєму телефоні чи комп’ютері ", - говорить він.Копія SmiirlContext1

Звичайно, ви можете стверджувати, що якщо хтось уже в магазині з нетерпінням дивиться на прилавок, то він, ймовірно, є клієнтом, тому не буде насправді важливо, чи знатимуть вони про сторінку магазину у Facebook, оскільки, я знаю, магазин вже виграли свій бізнес. Або що, якби «лайки» почали знижуватися? Це, безумовно, пригнічує.

Але "лайки" Facebook важливі для бізнесу та організацій. Просто запитайте у Державного департаменту - за останні два роки він витратив колосальні 630 000 доларів на "лайки" на Facebook, щоб викликати інтерес. Чому Державний департамент повинен мати стільки "лайків" у Facebook, ми не впевнені, але ось це у вас є. І ви могли б подумати, що підприємства, яким насправді потрібно залучати клієнтів і змушувати людей регулярно купувати їх продукцію, ще більше вкладатимуться у "лайки" у Facebook, оскільки люди, яким подобаються їх сторінки, бачитимуть вміст, який вони розміщують, в основному перетворюючи Facebook на рекламний канал.

Зараз більшість підприємств, орієнтованих на те, щоб отримати більше "лайків" у Facebook, роблять це по-старому - купуючи їх. Але Fliike пропонує спосіб отримати "лайки" ще більш старомодним способом - змусити людей, які часто відвідують ваш бізнес, добровільно "поставити лайк" вашій сторінці після того, як вони переживають хвилювання, спостерігаючи за подібним лічильником в дії та вирішуючи, що вони повинні внести свій внесок. Можливо, це не зовсім старомодно, але саме так Smiirl передбачає, як люди поводяться. Ми б зарезервували здоровий скептицизм щодо рентабельності інвестицій Fliike, але одна річ, яку демонструє лічильник, - це реальний кросовер Facebook-речей. Ви чули про Інтернет речей? Ну, це швидко застосовується до Facebook.

Nadaud має великі плани щодо компанії. «Ми зараз зосереджуємося на Facebook, але, звичайно, Smiirl хоче піти далі, ніж це. Наша мрія - зробити різні об’єкти для кожної соціальної мережі / цифрової послуги », - говорить він. "У нас також є ідеї щодо версії 2 Fliike з додатковими функціями та можливо реалізованими послугами".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found