Великий груповий чат? Messenger додає інструменти адміністратора, посилання для групових чатів

Facebook Facebook

Групові чати настільки популярні в Messenger, що Facebook заявляє, що щодня на платформі створюється близько 2,5 мільйона нових груп. Ось чому платформа соціальних медіа запускає нові інструменти, спеціально спрямовані на групові чати. Тепер у групових повідомленнях є опції встановити адміністратора або поділитися посиланням, щоб дозволити іншим приєднатися. Facebook анонсував нові можливості чату в середу, 21 березня.

Перша функція дозволяє груповому чату встановити адміністратора, наділивши цього користувача повноваженнями затверджувати нових або видаляти учасників. Варіант схвалення нових учасників призначений для спілкування з новими людьми - наприклад, Facebook наводить планування сюрпризу на день народження з кількома різними колами друзів.

Користувачі Messenger можуть вибрати, чи потрібно вимагати схвалення адміністратора для нових членів. Адміністратори також можуть скасувати привілеї адміністратора у інших користувачів, якщо це необхідно, повідомляє Facebook. За замовчуванням інструменти адміністратора вимкнені, але користувачі, які хочуть схвалювати нових учасників, можуть отримати доступ до налаштувань, щоб увімкнути цю функцію.

Поруч із додаванням функцій адміністратора, щоб тримати групові чати на відстеженні, Messenger дозволить групі створити спільне посилання для приєднання інших користувачів. Ця функція, яка називається спеціальними посиланнями на запрошення, дозволяє користувачам легко запросити іншу людину приєднатися до чату. Без адміністративного контролю за новими учасниками, посилання може дозволити автоматично додавати нових користувачів, одночасно перемикаючи опцію затвердження нових користувачів, означає, що навіть користувачі, що натискають посилання, повинні отримати схвалення перед приєднанням.

Групи месенджерів можуть містити до 250 людей (наскільки нескінченними були б ці сповіщення?), А голосові та відеочати дозволяють до 50 осіб.

Нові інструменти, орієнтовані на групу, приєднуються до того, що, ймовірно, стане довгим списком нещодавно доданих функцій програми обміну повідомленнями. Раніше в 2018 році Девід Маркус, віце-президент Messenger, поділився переліком прогнозів, які пропонують кілька змін, які можуть прийти на платформу цього року. Минулого місяця оновлення додало ярлик для здійснення групових дзвінків, тоді як минулорічний список оновлень включає підтримку 4K, рекомендовані чат-боти та багато іншого. Тим часом, стрункіший Messenger Lite щойно отримав відеодзвінки.

Наприкінці 2017 року Messenger виріс до 1,3 мільярда користувачів.

Останні повідомлення