Найнеприємніші корпоративні соціальні медіа не вдаються

розумні будинки технічні збої соціальні медіа невдачі PathDoc / Shutterstock Знаменитості та політики не є єдиними суб’єктами соціальних мереж, які проводять жахливі провали. Корпорації не відстають. Протягом багатьох років деякі відомі компанії вчинили такі жахливі катастрофи в соціальних мережах, що ми не знаємо, як вони пережили наслідки.

Наступні випадки #PRFail не є навмисними (ми сподіваємось), але це просто показує вам, що коли у вас є стажери та люди, схильні до помилок, які працюють з вашими акаунтами в соціальних мережах, навіть найбільші компанії на Землі можна досить швидко принизити . Нижче, у жодному конкретному порядку, представлені найгірші з найгірших (поки що).

American Apparel святкує Четверте вибухом Челленджера

американський-одяг-дим-хмариКатастрофа «Челленджер-космічний човник» стала трагедією, яка вразила світ у 1986 році. Багато спостерігали за розгортанням цієї події по телебаченню, і образи вибуху орбіти досі живі у свідомості багатьох людей. Це не те, на що слід необережно посилатися, але саме це трапилося з продавцем одягу American Apparel - у маркетингу соціальних мереж страшенно помилився.

American Apparel відомий своєю провокаційною рекламою, але навіть це трохи. У 2014 році American Apparel опублікував зображення космічного човника, що вибухає на своєму потоці Tumblr, у супроводі тегів # дим і # хмари, щоб відзначити четверте липня на своєму потоці Tumblr.

Компанія видалила зображення, але не після того, як було вже пізно. American Apparel вибачилася за інцидент, звинувативши це в одному зі своїх "співробітників міжнародних соціальних мереж", який народився після трагедії. Тим не менше, важко уявити, як хтось може помилково сприйняти зображення як феєрверк.

KitchenAid роздуває про політику, глузуючи над бабусею президента

KitchenAid - компанія, відома своєю технікою, але ненавмисно вийшла на політичну спортивну арену з твітом, посилаючись на президента Барака Обаму під час президентських дебатів 2012 року. В офіційному американському акаунті KitchenAid з’явився твіт, який свідчив про те, що бабуся президента Обами померла, бо вона знала, наскільки поганим буде його перший термін. Бабуся Обами пройшла безпосередньо перед його обранням у 2008 році, і він згадував про неї під час однієї з дебатів 2012 року.

280946_5_Звичайно, компанія негайно перейшла в режим PR-катастрофи, написавши особисте вибачення перед Обамою та виступивши із заявою про те, що один із її співробітників зробив твіт з офіційного акаунту компанії, а не з особистого кабінету - одного з випадкових випадків соціальних мереж. Також працівника вилучили.

KitchenAid робить досить чудові кухонні прилади, але це, безумовно, має залишити політичний коментар комусь іншому.

У відповідь на скаргу клієнтів "US Airways" твітує невідповідне зображення

Авіакомпанії вдосконалюють свої команди в соціальних мережах, використовуючи Twitter і Facebook як нові канали допомоги клієнтам. Але навіть маючи велику команду, яка працює за кадром, вони не застраховані від підводних каменів.

Приклад: У 2014 році авіакомпанія US Airways написала в Твіттері жіночу фотографію мастурбації як відповідь незадоволеному клієнту як частину низки повідомлень. Більше незручно, що зображення насправді залишалося в обліковому записі авіакомпанії в Twitter більше години, перш ніж його було видалено. Свята повільна реакція, Бетмене!

US Airways випустив вибачливий твіт, який більше нагадував лист у сухому вигляді, але на захист авіакомпанії це було нещасним випадком. Зображення NSFW, яке міститься у посиланні, було надіслане US Airways від іншого користувача Twitter. Але у згаданому інциденті працівник ненавмисно включив це посилання у відповідь на скаргу клієнта.

нами дихальних шляхів На жаль, ми не можемо показати вам образливий твіт. Але ось гарна фотографія літака US Airways.

Обліковий запис авіакомпанії в Twitter зараз - це не що інше, як спогад. З моменту злиття з American Airlines усією діяльністю в соціальних мережах займаються American; Сторінка US Airways у Twitter має спокійне зображення літака American Airlines та повідомлення "Цей обліковий запис зараз закритий", тоді як його акаунт у Facebook переспрямовує на американський. US Airways припиняє свою діяльність як бренд у жовтні 2015 року.

#WhyIStayed фол DiGiorno призводить до неприємних очей піци

DiGiorno знає піцу і знає, що соціальні мережі можуть бути високоефективними; свій живий твіт 2013 року про перезавантаження NBCЗвук музики був геніальним. Але це не означає, що компанія повністю розуміє соціальні мережі. У 2014 році компанія помилково виявила прояви домашнього насильства, не зрозумівши, про що йдеться в хештезі #WhyIStayed.

змінити розмірХештег був призначений для дискусії про домашнє насильство, але піцерія заскочила в цей твіт-чат із рекламним повідомленням про свою продукцію. Природно, це вийшло нечутливим та кон’юнктурним - не кажучи вже про ненавмисно комедійному.

DiGiorno вибачився - справді вибачився - але, на думку Adweek, на відміну від пекарні Entenmann, яка просто закрила свій рахунок, коли не могла взяти тепло від свого твіту #NotGuilty, DiGiorno доклав максимум зусиль зі своєю головною винуватцем і визнав свою помилку. Тим не менш, DiGiorno - і будь-яка компанія, яка використовує соціальні медіа - повинна розуміти контекст, що лежить у тренді хештегов.

Макдональдс та його клоун висміюються (дуже погано)

Великим брендам важко проводити успішні кампанії в Twitter, коли ненависники чекають на розрив компанії. Візьмемо, наприклад, Макдональдс: Коли компанія оголосила, що ніхто інший, як сам Рональд Макдональд, не почне твітувати під хештегом #RonaldMcDonald, все пекло випало на свободу. Усі, від профспілок, розсерджених щодо мінімальної заробітної плати, до прихильників прав тварин, нехай Макдональдс це має.

Здорові діти

Звичайно, був дивний твіт, який продемонстрував позитивний досвід Макдональдса, але цього було недостатньо для того, щоб перевернути злощасну кампанію. Можливо, McDonald's варто взяти сторінку з ігрового посібника Burger King, коли його талісман викликав розголос після того, як його помітили в оточенні Флойда Мейвезера-молодшого. Однак цей трюк коштував Burger King 1 мільйон доларів.

Delta Air Lines нічого не знає про Гану (або про твітування без друкарських помилок)

Хоча Delta Air Lines пропонує рейси до столиці Гани Аккри, можливо, йому доведеться розібратися з деякими фактоїдами пункту призначення. Коли авіакомпанія намагалася привітати команду США за побиття Гани з рахунком 2: 1 під час матчу чемпіонату світу з футболу 2014 року, здавалося б, нешкідливий твіт перетворився на гаф.

посилений-3354-1402969510-6У своєму твітті Delta показала рахунок із силуетом жирафа за "1" для Гани та Статуєю Свободи за "2" для США. Але деякі користувачі поспішили зазначити, що в цій африканській країні немає жирафів.

Потім Delta зробила те, що робить будь-яка компанія, стикаючись із публічним приниженням: вона перейшла в режим контролю збитків. Однак це ще більше зіпсувало ситуацію, коли назвало свій помилковий твіт своїм "дорогоцінним" твітом замість "попереднього" твіту. Розмова про комедію помилок!

Порівняно з іншими твітами, які тут не вдаються, Delta можна вважати відносно незначними. Але якщо ви займаєтесь перевезенням людей з одного місця в інше, краще переконайтеся, що знаєте, куди їх везете.

Цибуля помиляє расизм, женоненависництво та вибирає дитину за "комедію"

Цибуля пишається тим, що є майстром сатири, але завдяки одному шалено неправильно оціненому твіту в 2013 році він довів, що насправді він був занадто розумним наполовину. Квенвене Уолліс - дев'ятирічна тоді актриса, яка увійшла в книги історії як наймолодша актриса, яку коли-небудь номінували на Оскар.

Цибульна невдачаПовністю неправильно обробивши концепцію сатири, якою вона, мабуть, прославилася протягом багатьох років, Цибуля написала в Твіттері, що вона була с ***. Чесно кажучи, публікація, мабуть, намагалася знущатись із зайнятості Америки дитячими зірками, але його виконання цього удару було м’яко кажучи катастрофічним.

Після бурхливого шторму в Twitter генеральний директор компанії Стів Ханна вибачився перед Уоллісом, сказавши, що твіт був "грубим і образливим" і що він не відповідає його прихильності до пародії та сатири. Ханна запевнила всіх, що з людьми, які стоять за твітом, будуть поводитися відповідно.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found