IG TV: DJ Khaled благословить шанувальників у своїй першій оригінальній серії в Instagram

dj khaled instagram stories webuygold news Деррік Солтерс / WENN.com Це могло здатися неймовірним, але ді-джей Халед буде розміщувати більше свого щоденного життя в Instagram. Король соціального екрану проведе день із шанувальником у рамках своєї першої в історії оригінальної серії Instagram, Благословіть з ді-джеєм Халедом для цифрової медіа-компанії WeBuyGold, яка запускається сьогодні.

Щоб увійти до шансу поспілкуватися з Халедом, людям довелося надіслати пряме повідомлення в акаунт WeBuyGold Instagram, пояснюючи труднощі, з якими вони стикаються з подоланням. Серія дебютує на стрічці Instagram Stories WeBuyGold для всіх своїх 12 800 підписників. Сподіваємось, частина з 5,3 мільйона підписників Халеда перейде на сторінку WeBuyGold, щоб побачити, як він допомагає людям.

Ви можете розпочати переглядБлагословіть з ді-джеєм Халедом зараз, і подальші епізоди будуть періодично з’являтися. Якщо вам потрібне більш послідовне виправлення життя з Халедом, він буде розробляти, виробляти та з’являтись у більше контенту в Instagram для WeBuyGold як нового креативного директора компанії.

Компанія планує випустити більше оригінальних програм, побудованих на музиці, в Instagram, у квітні цього року в Instagram з’являться три оригінальні серії:MyAtlanta, крупним планом, іВгоруДалі.MyAtlanta представлений відомим фотографом Кем Кірком, який за кадром поглядає на його мистецтво, в якому виступає хіп-хоп група Migos, Beyonce’s Формування продюсер Майк Вілл Зробив це та інші таланти хіп-хопу.Впритул матимуть художників, які пояснюють свій творчий процес, представлені різними візуальними елементами.Далі поєднує популярних ілюстраторів в Instagram із майбутніми художниками, щоб робити короткі анімаційні музичні відео.

WeBuyGold планує заповнити всі частини вашого каналу Instagram, оскільки його вміст буде розміщуватися виключно в галереях компанії, історіях та стрічках Instagram. Компанія також заявляє, що вміст надходить на Instagram Live, але ні слова про те, що насправді буде представлено.

WeBuyGold - це продукт цифрової медіа-компанії Naritiv - стартапу, що з’явився з програми Disney’s Accelerator у 2014 році, - яка спеціалізується на створенні оригінального контенту для Snapchat та Instagram. «Ми віримо, що формат Stories - це майбутнє того, як аудиторія буде споживати та ділитися оригінальним вмістом. Ми витратили останні три роки на розробку контенту Stories для найбільших світових впливових компаній та брендів у компанії Naritiv », - сказав Ден Альтманн, співзасновник WeBuyGold у прес-релізі.

WeBuyGold планує викласти оригінальні програми на декількох платформах, і завдяки великій історії материнської компанії, що працює зі Snapchat, може виникнути питання часу, коли ді-джей Халед благословить шанувальників по одному Snap за раз.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found