Facebook тепер дозволяє користувачам мітити політиків у політичних рейтингах

Сторінки Facebook Марсель Де Грейс / 123RF Політичні претензії на Facebook стають дещо захопленішими - тепер користувачі можуть додати кнопку для послідовників, щоб легко знаходити контактну інформацію політика.

Здається, Facebook тестує цю функцію, вперше помічену TechCrunch, яка використовує дані про місцезнаходження для позначення місцевих політиків. В особистих профілях та на деяких загальнодоступних сторінках ця функція відображається під параметрами «робити / відчувати», потім під «контактом», тоді як деякі загальнодоступні сторінки мають ярлик, призначений для додавання державної контактної інформації. Потрапивши в контактну опцію, користувачі можуть мітити державні організації, державних службовців або громадських діячів.

facebook ратуша додає функцію оновлення статусу знімок екрану 2017 06 о 16 27 34 вечора копіяfacebook ратуша додає функцію оновлення статусу знімок екрану 2017 06 о 4 28 10 вечора копія

Профілі, пов’язані з місцезнаходженням, автоматично відображатимуть відповідного представника після натискання на Сенат США або Палату представників США. Позначення конкретного політика включатиме пряму контактну інформацію або посилання на сторінку цього діяча.

Якщо користувачі позначають групу замість конкретного політика, такого як Сенат або Палата представників, у статусі з’явиться кнопка «Знайди своїх представників», що дозволить користувачам ввести свою адресу, щоб знайти представника для цього району. На сторінці ратуші Facebook користувачі можуть натиснути, щоб стежити за цим політиком або зв’язатися з ним за допомогою телефону, равликової пошти, електронної пошти чи повідомлення Facebook.

Хоча використання тегу "контактування", здається, не надсилає сповіщення на контактну сторінку цього політика, ця функція, розміщуючи політичну контактну інформацію за один клік, може спонукати користувачів робити більше, ніж просто розмовляти зі своїми послідовниками.

Ця функція розширює платформу Ратуші, яку Facebook запустив цієї весни, що дозволяє користувачам шукати своїх місцевих представників. Коли функція вперше була запущена в березні, користувачі, яким сподобався або прокоментував допис політичний діяч, побачили швидку контактну інформацію. Після натискання на цю контактну інформацію ці дані можна буде поділитися як оновлення стану. Зараз ця функція не вимагає першої взаємодії з політичною сторінкою, але доступна з оновлення стану за допомогою опцій "робити / відчувати".

Без офіційного оновлення від Facebook незрозуміло, чи функція наразі поширюється на всіх користувачів, чи вона тестується у вибраній групі чи регіоні.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found