Історія Facebook про торт до дня народження Meijer стає вірусною

пост на день народження торт пішов вірусно вагома причина mertcan / Shutterstock.com Важко зробити іменинний торт ще більш привабливим, ніж він є, але завдяки вірусному допису в соціальних мережах ми, можливо, щойно зробили майже неможливе. Втілюючи теплі нечіткі відчуття курортного сезону, придбання тіста однією жінкою із Мічигану в місцевому супермаркеті Meijer є свідченням важливості доброти та сили хорошого допису на Facebook.

Вибрав торт у Мейєр. Запитав працівника пекарні, чи не могла вона написати для мене. Вона сказала, що буде, і ...

Опублікував Ліза Сарбер Олдріч у неділю, 29 листопада 2015 року

У неділю Ліза Сарбер Олдріч з Гранд Рапідс, штат Мічиган, вирушила в подорож до свого місцевого Мейєр. Вибравши торт, вона «запитала [працівника], що виглядає на хлібобулочні, чи може вона писати на ньому», сподіваючись додати печиво трохи налаштувань. "Вона сказала, що хоче, і через довгий час вона прийшла і подарувала мені цей торт", - написав Олдріч у Facebook. "Я подивилася їй у вічі і сказала дякую ще до того, як я навіть подивилась на торт", - продовжила вона.

Навіть оглянувши рукотворні роботи працівника, Олдріч вирішив просто піти за течією, зазначивши: "Мені насправді було все одно, що це виглядало так погано - я думав, люди вважатимуть це смішним". І хоча вона не виконувала роль розлюченого замовника, інші співробітники компанії Meijer були менш задоволені. Коли Олдріч пішов до станції самообслуговування, щоб заплатити за торт, відвідувачі каси здавались збентеженими буквами, "і покликав ще кількох касирів та менеджера, щоб вони подивились, навіть сфотографувавши".

Але замість того, щоб зневажати працівника, який прикрашав торт, Олдрич отримав приємний сюрприз. «Після того, як вони це обговорили, - написала вона, - одна касирка поклала мені руку на плече і сказала:« Дівчина, яка написала, що має аутизм. Дякуємо, що посміхнулись і подякували їй - хоча вона не повинна писати на тортах, ви, мабуть, зробили їй день ".

Станом на час преси, оригінальною публікацією було поділено майже 100 000 разів, і низка користувачів Facebook попросилася висловити свою вдячність за історію Олдріча. Наступного дня добрий самарянин додав оновлення, прокоментувавши: «Чудова дама, яка допомагала мені з пирогом, НЕ потрапила в біду - [Мейер] наказав їй робити все, що їй потрібно, щоб задовольнити потреби замовника, і вона це зробила саме це ".

Зі святом усіх! І як зазначає Олдріч, "я думаю, мораль історії полягає в тому, що доброта важлива!"

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found