Будемо сподіватися, що ніхто не думає, що це модульне тіло справжнє

Попередня Наступна 1 з 2 3D друкований модульний корпус наукової фантастики, що представляє ОскараМодульний корпус У 1970-х науково-фантастичний телевізійний серіал Людина шість мільйонів доларів, головний герой отримує важку травму під час тестового польоту і згодом перебудовується за допомогою біонічних імплантатів, які надають йому надлюдських здібностей. Вчені скористались можливістю вдосконалити людський вигляд. Що підводить нас до сучасної версії під назвою "Оскар". Введено в Модульний корпус, 56-серійна відеозапис, що розповідає про проект "Оскар", "Оскар" описується як 3D-друкований модульний корпус, створений Флорісом Каайком. Нове творіння схоже на м’ясорубку, яка повернулася до життя. Каайк сказав Проекту Творця: «Я подумав: чому б ми друкували орган точно такої ж форми, як той, який ми вже маємо? Чому б нам не використати цю можливість, щоб покращити її? "

Залишається з’ясувати, чи буде таке творіння вдосконаленням; наразі ми не можемо насправді судити, оскільки Оскар насправді не існує. Каайк - голландський художник-візуаліст, а не біоінженер. Оскар - центральна фігура інтернет-розповіді (читайте «науково-фантастичну історію»), яка вже почала обходити Youtube, Facebook та інші соціальні медіа. І люди на це впадають.

Мабуть, досить переконлива наукова фантастика. Згідно з історією, розказаною у відео, Оскар задуманий вченим Корнелісом Власманом як модернізацію традиційної форми людини - наприклад, ви не можете легко видалити або переставити кінцівки середнього хлопця.

Каайк сказав: "Якщо ми можемо надрукувати органи та частини тіла, чому б повністю не переосмислити і не переробити людське тіло?" Він почав мислити людське тіло як замкнену систему, оскільки його порівняно важко ремонтувати і повільно пристосовуватись. "Відкрита модульна система може стати безсмертною".

Цікаві мандрівники в Інтернеті відкриють повний веб-сайт Modular Body, на якому представлена ​​повна серія відео. Сайт має унікальне дистопічне відчуття, ніби ви скануєте зображення в симуляції а-ля Газонокосарка Людина. Відеокліпи розташовані за алгоритмом, який використовує призначені теги, щоб запропонувати наступне відео для перегляду на основі попереднього, тому відвідувачі сайту не будуть вражені масою уривків, як показано нижче.

Ток-шоу, що вивчають свідомість Оскара, тести, що показують передачу крові між модулями, і навіть влог, що порівнює людське тіло з пристроєм Apple та Оскаром із набором Lego, - це лише декілька виготовлених відео в цьому багатосерійному дослідженні цього наукового напрямку . І який підроблений науковий прогрес був би повним без краудфандингового відео?

Повторюючи, насправді ще нічого подібного до Оскара неможливо. "Якщо ви почнете читати далі, ви виявите, що ця область досліджень все ще знаходиться на дуже ранній стадії", - сказав Каайк. "Поки що неможливо надрукувати функціонуючі, васкуляризовані органи ... зараз це наукова фантастика".

Модульний корпус є прикладом мультимедійних сюжетних фільмів та телевізійних фільмів у їх глибині та оригінальності. Це виходить за рамки втомлених тропів із зомбі, прибульцями чи стихійними лихами. Потрібно вигнати всіх і, можливо, змусити людей задуматися.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found