Snapchat випускає нове оновлення для відеозаписів

Snapchat VP продукт оновлення камери - -Користувачі Snapchat радіють: використання камери програми стало трохи плавнішим.

Нещодавно компанія отримала оновлення - версію 9.9.0 -, що дозволяє користувачам iPhone плавно переходити між передньою та задньою камерами під час запису знімка. До цього часу користувачі могли переключатися між двома камерами лише для фотографій; перемикання між камерами для відео було неможливим. Насправді, якщо ви були хардкорним користувачем відео, ви, мабуть, звикли фізично перевертати телефон у своїх руках, щоб записати себе чи своїх друзів.

Перемикатися між двома камерами тепер легко, як пиріг. Просто двічі торкніться екрана під час запису відео. Хуцца!

Звичайно, це невелике оновлення - нещодавно TechCrunch зазначив, що Snapchat навіть не публікував його в блозі чи соціальних мережах, але тим не менш практичним.

Вся причина існування Snapchat полягає в тому, щоб показувати друзям, що ви робите, роблячи це, при цьому непостійність застібок також сприяє короткому інтервалу уваги. Однак попередня неможливість швидкого перемикання між передньою та задньою камерами означала, що відео здебільшого обмежувались лише однією точкою зору, що начебто заважало концепції спільного використання програми. Завдяки цьому оновленню відеоролики повинні стати більш спільними та повноцінними.

За словами iClarified, до цього ще є щось більше. Перевірка входу зараз означає, що користувачі, які входять в Snapchat на новому пристрої, отримають SMS-код для підтвердження своєї особи. Це нове налаштування можна ввімкнути в налаштуваннях. Користувачі також можуть скористатися перевагами акумуляторних фільтрів. Кожного разу, коли користувачі надсилають знімок, вони тепер можуть включати інформацію про те, чи повністю заряджені їх телефони, чи, можливо, розряджається енергія - що може змусити друзів дізнатися про ситуацію в разі несподіваних перебоїв.

Щоб отримати це нове оновлення, просто перейдіть до Apple Store.

Компанія часто оновлює свій додаток, щоб надати користувачам нові способи використання його сервісу, а також включити відгуки користувачів, щоб зробити користувальницький досвід більш приємним. На початку цього року компанія представила оновлення смайлів та Discover, новий спосіб знайти вміст таких великих брендів, як National Geographic та Yahoo News.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found