Вкладка Pinterest сьогодні запускає програму раннього пошуку

Після того, як користувачі, які перебувають на карантині, побили рекорди Pinterest, мережа запускає новий інструмент для щоденного натхнення раніше, ніж очікувалося. Нова вкладка Pinterest Today організовує "своєчасні ідеї", вибрані реальними людьми, на відміну від алгоритму, створеного "Для вас", який працює на основі попередніх пошукових запитів кожного користувача та зберігає їх.

Під час спалаху COVID-19 ці своєчасні ідеї виглядають як поради від коронавірусу від експертів, надихаючі домашні робочі простори, проекти, зручні для дітей, та рецепти зручної їжі. Рекомендації оновлюватимуться щодня.

На відміну від домашньої стрічки, "Сегодня" базується на тому, що відбувається у світі, і на популярних пошуках, зазначає Pinterest. Куратором вкладки буде команда Pinterest, але майбутні плани передбачають залучення запрошених редакторів для вибору.

Вкладка "Сьогодні" розпочинається сьогодні в США та Великобританії, очікується подальша кількість додаткових областей.

Пандемія також викликає крок Pinterest щодо розширення чуйного інструменту пошуку. Раніше доступний у програмі, цей інструмент переходить на робочий стіл. Милосердний пошук інтегрує інструменти для психічного здоров’я, коли користувачі шукають такі терміни, як „зняття стресу”. Ці інструменти включають такі речі, як вправи на розслаблення.

За вихідні Pinterest побачив більше пошуків та збережень, ніж будь-які інші вихідні з моменту першого запуску платформи. Спільне використання PIN-коду в приватному повідомленні зросло на 34%. Pinterest повідомляє, що найбільший приріст отримали пошуки ідей для приготування їжі, уроки та ремесла для дітей та поради щодо садівництва. Пошуковий термін "заняття з дітьми в приміщенні" підскочив на 1300%, тоді як "морозильна їжа" та "робота вдома" також за останні два тижні помітно зросли.

Окрім запуску вкладки "Сьогодні" та розширення чуйного інструменту пошуку, Pinterest тепер має спеціальну сторінку для пошуку коронавірусу. Сторінка містить шпильки, які відповідають на поширені запитання та розвіюють міфи про вірус.

Також у Pinterest тепер є банер, який спрямовує користувачів до фактів Всесвітньої організації охорони здоров’я. Забороняється розміщувати рекламу, яка заявляє про лікування чи лікування, а нова опція дозволяє користувачам безпосередньо повідомляти про дезінформацію здоров’я на шпильках. Дезінформація про стан здоров'я суперечить керівним принципам громади з 2017 року, але тепер є новий спеціальний інструмент звітування замість загального інструмента звітування.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found