Поліція попереджає, що відео про жорстоке поводження з дітьми є незаконним - і не допоможе

Тюрма FacebookВідео з ланцюжковою поштою у Facebook, в якому стверджується, що, поділившись цим вмістом, ви можете допомогти посадити дитину-насильника до в’язниці, натомість може ввести користувачів у юридичні проблеми. Правоохоронні органи вже простежили джерело відео, що демонструє сексуальне насильство над молодою жінкою в Алабамі, але законодавці щонайменше шести штатів попереджають користувачів, що спільне використання для спроби знайти злочинця також є злочином.

Влада стверджує, що це відео є дитячою порнографією, але користувачі до Франції скаржилися на те, що бачать відео, оскільки відео супроводжується проханням поділитися відео, щоб допомогти ідентифікувати чоловіка у відео. За повідомленнями Центральної Алабами, що зупиняють злочинність, спільний доступ може призвести до кримінальної відповідальності за дитячу порнографію, і користувачів, які бачать цю публікацію, натомість пропонують подати електронну підказку до Національного центру зниклих та експлуатації дітей (NCMEC).

«Зображення та відео із зображенням сексуального насильства над дітьми є порнографією. Поділитися ними, навіть якщо ви маєте намір допомогти, є злочином і продовжує жертвувати дитину », - закликає читачів поліція округу Полк у Флориді у дописі на Facebook. Влада штатів Алабама, Іллінойс, Мічиган, Массачусетс, Теннессі та Техас винесли подібні попередження.

Слідство змусило поліцію повірити, що відео походить з Алабами, хоча інші звіти свідчать, що влада ще не визначила момент зйомки відео.

Поліція міста Маршалл, штат Техас, заявила, що відео розповсюджується через повідомлення, і що користувачі Facebook не повинні відкривати повідомлення від когось, кого вони не знають. Користувачам також попереджають шукати в тексті підказки, які припускають, що доданий вміст може бути незаконним, і негайно видалити повідомлення. Як і аналогічний випадок 2013 року, поліція також заявила, що повідомлення може містити віруси разом із цим відео.

Facebook повідомив AI.com, що платформа використовує технологію, щоб запобігти завантаженню зображень експлуатації дітей на платформу. Розміщений вміст негайно видаляється після знаходження та зв’язку з NCMEC, повідомляє Facebook.

Користувачі соціальних медіа прагнуть натиснути цю кнопку спільного доступу, коли вважають, що це допоможе, але багато хто використовує цю тенденцію. У 2017 році Королівська канадська поліція попередила користувачів Facebook припинити ділитися повідомленнями про зниклих дітей, які не походять від влади, оскільки в деяких випадках дитина не пропадає, а переховується заради власної безпеки. Після нападу в Манчестері, Англія минулого року, кілька фальшивих повідомлень розповсюдились разом із справжніми запитами членів родини з хештегом #missinginmanchester. У 2016 році департамент поліції Лос-Анджелеса попередив про ще один фальшивий звіт про зниклу особу, який, можливо, був спробою отримати конфіденційну інформацію користувачів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found