LinkedIn серйозно ставиться до відео за допомогою інтеграції Vimeo

Vimeo

Професійна платформа соціальних мереж LinkedIn нарешті представляє професійні інструменти для відео - у понеділок, 29 жовтня, Vimeo оголосила про інтеграцію з LinkedIn. Запуск - це перша наскрізна інтеграція LinkedIn з будь-якою відео платформою, яка виходить за рамки основних URL-адрес Link-In-copy-paste для обміну відео та інструментів відео для мобільних додатків.

Завдяки інтеграції LinkedIn отримує власні завантаження через Vimeo, що, на думку обох компаній, може збільшити охоплення та зацікавленість при розміщенні відео в професійній мережі. Незважаючи на те, що LinkedIn вже дозволяв користувачам додавати відео, розміщуючи посилання на відео до таких місць, як профілі та часові шкали, ця зміна включає кілька інструментів, які раніше відсутні у завантаженні відео. Користувачі Vimeo тепер можуть натискати відео на LinkedIn з платформи Vimeo одним кліком, використовуючи функцію Опублікувати в соціальній мережі, яка також може одночасно надсилати відео в інші мережі та веб-сайти компаній.

Полегшення публікації - не єдиний привілей нової інтеграції. Користувачі Vimeo тепер можуть бачити відеоаналітику від LinkedIn, щоб краще зрозуміти, як працюють відео в професійній мережі разом із залученням кожного отриманого відео. Завантаження, призначені для LinkedIn, також мають доступ до того ж набору інструментів хостингу, налаштування та монетизації на Vimeo.

"Відео стало одним із ключових факторів залучення членів LinkedIn, і компанії, які хочуть розпочати розмову зі своєю аудиторією, все частіше звертаються до відеороликів компанії", - сказав у прес-релізі Пітер Ройбал, головний менеджер з продуктів LinkedIn. "Наша нова інтеграція з Vimeo - це захоплюючий крок для тих, хто хоче отримати більше інформації та зрозуміти, як охоплює високо зацікавлену професійну аудиторію LinkedIn".

Інструмент для публікації безпосередньо в LinkedIn приєднується до існуючих інструментів для публікації на Facebook, YouTube і Twitter. Опція доступна з платними підписками Vimeo.

“Протягом останнього року Vimeo інвестував значні кошти у створення центрального розподільчого центру для розміщення відеоконтенту скрізь та на різних платформах. Наша функція "Опублікувати в соціальних мережах" дозволяє творцям та компаніям охопити аудиторію в більшій кількості місць, одночасно дозволяючи їм краще розуміти продуктивність відео ", - сказав Марк Корнфільт, головний технічний директор Vimeo. "Ми раді бути першою відеоплатформою, яка інтегрується з LinkedIn, і розширимо цю функцію до важливого місця для професійного контенту".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found