Facebook зараз дозволяє вам ділитися живими фотографіями Apple у своєму додатку iOS

фотографії в прямому ефіріФункція Apple Photos Live, представлена ​​із запуском iPhone 6S кілька місяців тому, зараз набуває популярності завдяки натисканню соціальних мереж.

Після інтеграції функції Tumblr на початку цього місяця, ще більший сервіс тепер дозволяє вам ділитися Live Photos - а саме Facebook.

Це є величезним стимулом для інструменту Apple Photos Live, який, інакше, ігнорувався б як просто виверт, прикріплений до іншого нового iPhone. Будьте впевнені, ексклюзивна функція Apple коштує вашого часу і, якщо нічого іншого, зробить ваші зображення виокремленими серед натовпу у Facebook.

Фотографії в реальному часі фіксують рух і звук протягом короткої миті до та після зйомки (точніше 1,5 секунди). Хоча вони анімовані, Apple не позначає їх як відео, а ваші iPhone 6S та 6S Plus зберігають їх як фотографії.

Завантажити живі фотографії на Facebook тепер так само просто, як натиснути кнопку. Завантажити живі фотографії на Facebook тепер так само просто, як натиснути кнопку.

Завдяки сьогоднішньому оновленню програми Facebook iOS для користувачів, користувачі отримають можливість вибрати опцію Live Photos під час завантаження зображень. Після завантаження Live Photos буде виглядати статичним у стрічках. Глядачі можуть переглядати зображення, натискаючи та утримуючи кнопку відтворення - концентричне коло, розташоване праворуч унизу кожної фотографії.

Хоча в даний час лише користувачі iPhone 6S та 6S Plus можуть робити Live Photos, Facebook дозволяє будь-якому пристрою під управлінням iOS 9 переглядати їх - маючи на увазі iPhone 4S та новіші версії.

Незважаючи на оновлення, яке розповсюдилося сьогодні вранці, лише деякі користувачі Facebook заявили, що можуть переглядати Live Photos. Тому, здається, ця функція все ще перебуває у фазі тестування, і багато користувачів можуть не бачити Live Photos у своїх часових шкалах до наступного року, повідомляє TechCrunch.

У нашу онлайн-еру перероблених GIF-файлів та мемів Live Photos дозволяють внести в партію нотку реалізму. Однак брати оригінальні зображення, які насправді використовують цю функцію, є найскладнішою частиною. Багато живих фотографій в кінцевому підсумку виглядають як звичайні зображення, оскільки зафіксувати рух може бути складно. Практика робить ідеальним, і ви дізнаєтесь, коли ви це прибили. Тепер завдяки інтеграції з Facebook ви зможете продемонструвати свої навички Live Photos, як ніколи раніше.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found