#ILookLikeAnEngineer бере на себе соціальні медіа

я схожий на знімання екрану інженера 2015 08 06 о 7 37 17 вечора Типові передачі OneLogin. Стереотипи. Ящики. Ми всі їх створили; були розміщені в них; в результаті були недооцінені, маргіналізовані, не враховані. А коли справа стосується жінок у галузі техніки, майже відсутність різноманітності в інженерних ролях робить фрази на кшталт: «Ти нідивисьяк інженер "болісно поширений і болісно, ​​ну болісно. У нещодавній рекламній кампанії OneLogin одній жінці нагадали, наскільки вона єдиноріг у своїй галузі після того, як коментарі в соціальних мережах повідомили їй, що вона не є реалістичним "образом того, як виглядає жінка-інженер". І у відповідь на це справді смішне почуття соціальними медіа охоплює новий хештег: #ILookLikeAnEngineer.

У барі аеропорту чоловік сказав: "Вау, ти не схожий на інженера-електрика" #EnlightenMe #ILookLikeAnEngineer # bye pic.twitter.com/fnZCtgrW3a

- I ᒪᗩᑎᗩ ᐯ O ᒍᑎ O ᐯ I ᑕᕼ (@Lanniiiii) 5 серпня 2015 р

Жінкам у типово домінованих ролях чоловіки нагадують про свою стать у невпинно неприємному циклі. Навіть вирішуючи проблему, ми якось погіршуємо її, додаючи префікс "жінка" до ряду ролей - жінки-інженера, жінки-лікаря, жінки-генерального директора - ніби нам якимось чином потрібен додатковий дескриптор, щоб пам'ятати, що ні, ми " не більшість у цих сферах.

Я люблю свою роботу! #ILookLikeAnEngineer pic.twitter.com/zUz7sosqIM

- Ліндсей Бріденбейкер (@LBridenbaker) 6 серпня 2015 р

Можливо, саме тому кампанія #ILookLikeAnEngineer була настільки ефективною. Без подальшої гендерної проблематики, хештег та відповіді на них підкреслили існування різноманітності (як би не було обмеженою) у цій галузі: тисячі жінок розміщують свої фотографії та свої посадові інструкції в різних соціальних мережах. Насправді за останній тиждень хештег з’явився приблизно 50 000 разів.

#ILookLikeAnEngineer @OpusLtd pic.twitter.com/t6mN8gRkd3

- Сара (@FenwickSpeak) 6 серпня 2015 р

Як би не викликали роздратування коментарі щодо відносно неймовірності жінки, яка виконує роль інженера платформи в технічній компанії, вони також представляють неймовірну можливість для жінок нарешті підняти руки і спробувати виділитися, а не змішуватися. Так довго, смішна убогість жінок у техніці та жінок у техніці, схоже, зробила найбезпечніше місце для тих небагатьох жінок, які справді виконують ці ролі, просто відійти на другий план - зрештою, наявність двох Х-хромосом зробило їх вже досить виділимими.

Я був одним з перших англів @Pinterest; Я працював над інфрачервоними програмами, API, веб-сайтами, рекламою, домашньою подачею та іншим #ILookLikeAnEngineer pic.twitter.com/vn0aS58JIv

- Трейсі Чоу (@triketora) 4 серпня 2015 р

Але зараз настав час бути побаченим, почутим, бути новим обличчям технології. Зрештою, лише наявністю цих сильних жіночих взірців для наслідування можна надихнутись на наступне покоління жінок-інженерів та інформатиків. І можливо одного разу, нам не доведеться називати їх жіночими заповненнями. Вони просто будуть видатні своїми заслугами, а не своєю статтю.

Останні повідомлення