Twitter для подачі тенісних ласощів у прямому ефірі для вболівальників Уімблдону

twitter wimbledon пряма трансляція 23934787 центральний корт Sharknose / 123RF Поки Вімблдон готується влаштувати свою першу в році акцію на суді - а також багаторазові порції традиційних полуниць та вершків - Twitter теж долучиться до розваг, пропонуючи шанувальникам тенісу безліч трансляцій у прямому ефірі смаколики із заходу.

В останній з низки кроків, спрямованих на посилення випуску відео в прямому ефірі, компанія соціальних мереж уклала угоду з Уімблдонським клубом All England з прямим прямим трансляцією кадрів із всесвітньо відомого турніру, а також новини, інтерв'ю та основні моменти матчів. На жаль, однак, матчів, які розпочнуться 3 липня, не буде в прямому ефірі, тому вам доведеться вирушати в інше місце, щоб подивитися витівки на корті ваших улюблених зірок тенісу.

Вміст Twitter надається люб'язно на каналі "Уімблдон", який транслює щодня з 9 ранку за місцевим часом до кінця гри протягом усього двотижневого заходу, і буде доступний для "зареєстрованої та не зареєстрованої аудиторії" у Twitter (у іншими словами, будь-хто, хто має підключення до Інтернету) по всьому світу.

Оперативний директор Twitter, Ентоні Ното, заявив, що вміст "надасть шанувальникам у Twitter доступ до висвітлення з усього району з Уімблдону 2017 року, одночасно слідкуючи за розмовою на одному екрані".

Тим часом Мік Дезмонд із The All England Club заявив, що його команда "рада розвивати пропозицію з попереднього минулого тесту прямої трансляції, який став першою преміальною відео-співпрацею у Twitter".

З тих пір, як рік тому, Twitter намагався розробити свої потокові трансляції у своїй постійній боротьбі за завоювання нових користувачів та збільшення доходу від реклами, конкуруючи з такими, як Facebook та Amazon за вміст. Наприклад, у травні Twitter оголосив про кілька нових відео-пропозицій для своїх послуг через свіжі партнерські стосунки із такими ЗМІ, як Bloomberg, BuzzFeed News, PGA Tour, MLB, The Players ’Tribune та Live Nation.

"Сотні годин" оригінального вмісту принесуть користувачам ексклюзивне, живе та оригінальне програмування, оскільки платформа працює задля своєї мети стати "першим місцем, яке бачить, що відбувається".

Але конкуренція жорстка. Гігант соціальних мереж Facebook, наприклад, постійно створював свій список пропозицій відео в прямому ефірі, тоді як Amazon нещодавно розкупив Футбол у ніч на четвер права на наступний сезон, вилучивши вміст із Twitter в угоді з НФЛ, яка, як вважається, коштує близько 50 мільйонів доларів, що на 40 мільйонів доларів більше, ніж Twitter заплатив за таке ж покриття минулого сезону.

Останні повідомлення