Snapchat вимикає Snapcash, свою службу однорангових платежів

Snapchat

Проблеми Snapchat не свідчать про закінчення, і останньою жертвою в компанії є Snapcash, рівноправна платіжна служба. Цілком ймовірно, що ви ніколи не чули про та тим більше не використовували цю послугу, що робить її опалубку менш несподіваною.

Частина проблеми Snapcash полягає в тому, що він не завжди використовувався для найневинніших цілей. Замість того, щоб розбивати рахунки або повертати гроші за піцу, яку ви вкрали у співмешканця, Snapcash, як правило, використовувався для оплати дорослих артистів за вміст на Snapchat. Коротше кажучи, це, швидше за все, було для Snapchat гіршим, ніж корисним.

Послуга, яка стала першим продуктом Snapchat, створеним у партнерстві з іншою компанією (в даному випадку Square), офіційно більше не буде 30 серпня. Код у додатку Snapchat для Android зазначає "Повідомлення про знецінення Snapcash", яке показує: більше не буде доступним після% s [дата]. " Послуга тривала чотири роки, але з ростом інших платіжних додатків, таких як Venmo та її материнської компанії PayPal, а також банківської Zelle і, звичайно, Square Cash, мало хто звернувся до Snapchat та Snapcash, щоб заплатити їхні друзі.

Представник компанії підтвердив знецінення компанії TechCrunch, сказавши: "Так, ми припиняємо функцію Snapcash станом на 30 серпня 2018 р. Ми вдячні всім Snapchatters, які використовували Snapcash протягом останніх чотирьох років і партнерству Square!" Люди, які робити залежить від Snapcash, незабаром отримає сповіщення в додатку, і незабаром на веб-сайті служби підтримки Snapchat повинні з’явитися повідомлення, що вказують і на закриття служби.

Звичайно, коли одна прислів'я закриється, незабаром відкриється інша, оскільки, за чутками, Snapchat працює над новим інструментом під назвою Eagle. По суті, ця функція дозволяє сфотографувати товар або його штрих-код, а потім у ранніх версіях коду перенаправляє вас на Amazon, де ви зможете придбати згаданий продукт. Однак останнім часом здається, ніби згадки про Amazon були вилучені з програми. Тим не менше, для того, щоб зробити покупку за допомогою Eagle, схоже, що Snapchat, можливо, захоче інтегрувати якийсь власний варіант оплати, якого наразі немає з виходом Snapcash.

Останні повідомлення