Snapchat повертає зворотний порядок хронологічних історій

snapchat історія деннізн / 123RF

Редизайн Snapchat був, щонайменше, суперечливим. Кілька місяців тому популярний додаток у соціальних мережах потрапив у заголовки новин після того, як підкинув користувачів до циклу, вирішивши показувати Stories в алгоритмічно відсортованому каналі, а не в хронологічному порядку. Схоже, що Snapchat зараз слухає скарги своїх користувачів і відкочує редизайн (принаймні для деяких користувачів) і замість цього ще раз показує Stories Snapchat у зворотному хронологічному порядку.

Коли Snapchat вперше запропонував свій новий вигляд, його генеральний директор Еван Шпігель написав: "Ми відокремлюємо соціальну сферу від ЗМІ і робимо важливий крок назустріч зміцненню наших стосунків з друзями та відносин із ЗМІ". Ідея полягала в тому, що Snapchat запропонує своїй базі користувачів більш персоналізований вміст. Хоча ця ідея була добре продумана, але не всі сприйняли особливо добре.

Snapchat зараз трохи повертає ситуацію назад. Як спочатку повідомляв Techcrunch, деякі люди зараз бачать зворотне хронологічне впорядкування Stories як у версії програми, де є окремі вкладки Stories і Chat, так і в дизайні, де є лише вкладки Stories і All.

Проблема зворотного хронологічного впорядкування полягає в тому, що він автоматично надає перевагу користувачам, які є частими користувачами Snapchat. А перевага алгоритмічного сортування полягає в тому, що це історично сприяло зростанню платформ соціальних медіа. Наприклад, і Instagram, і Twitter застосували цю техніку сортування, і Instagram заявляє, що затьмарив Snapchat з точки зору популярності серед користувачів. Дійсно, після того, як Snapchat впровадив алгоритмічне сортування, на платформі соціальних медіа збільшилось число зростання.

Тим не менше, підтримка задоволеності людей, безсумнівно, є пріоритетом у стратегії будь-якої платформи, і, як зазначив Techcrunch, це останнє оновлення, здається, надзвичайно популярне серед користувачів. Але, як відомо більшості популярних додатків у соціальних мережах, задовольнити всіх людей протягом тривалого періоду майже неможливо, тому незабаром Snapchat, можливо, доведеться ще раз переглянути спосіб відображення своїх історій. До цього часу насолоджуйтесь зворотним хронологічним каналом - ви ніколи не знаєте, як довго він може бути у вас.

Останні повідомлення