Підлітки шукають фальшиві посвідчення у Facebook.

полювання підроблені ідентифікатори facebook лінійка барів - -

Фальшиві посвідчення часто пропонують старші брати та товариші по команді, що розпивають пиво, передаючи їх за обставинами та з вуст в уста. Але підлітки, які не мають легких зв'язків з неправдивою ідентифікацією, не дають їм нестати в'ялих братів і сестер на заваді крадіжки, придбаної викраденим способом. Вони використовують соціальні мережі, щоб зачепити посвідчення особи, отримати доступ до барів та доступ до пива. В Австралії поліція виявила підлітків, які пропонують незнайомим особам повноліття продати їх посвідчення особи.

"Деякі підлітки вдаються до пошуку через профілі Facebook, знаходячи того, хто виглядає однаково, пропонуючи їм посвідчення особи та платячи їм гроші", - сказав командуючий Адріан Уайт у "Брисбен Таймс". Поліція зазначила, що за останній рік у штаті Вікторія випадки фальшивих посвідчень майже подвоїлися. Незрозуміло, скільки цих посвідчень надійшло від домагань випадкових людей у ​​Facebook - важко уявити, щоб хтось із лизком здорового глузду погодився продати своє посвідчення дивному і очевидно безрозсудному підлітку, не кажучи вже про достатню кількість людей, які погоджуються викликати справжню фейк Вплив посвідчення особи. Але це сприяє зростанню фальшивої ідентифікації в Австралії.

Facebook - не єдине місце, де неповнолітні люди шукають підроблені посвідчення в Інтернеті; на ринках, таких як Шовковий шлях, є спеціальний розділ для підроблених документів, і швидкий пошук Reddit може привернути увагу користувачів, які шукають на форумі Шовкового шляху найкращі посвідчення особи.

Погляд на Twitter підтверджує, що підлітки також вимагають фальшиві посвідчення через сайт мікроблогерів (і роблять дійсно жахливу роботу, будучи стриманою):

Хто-небудь має підроблений посвідчення особи, який я можу позичити?!

- Тейлор. (@TaylorVLandry) 11 листопада 2013 р

Також постачальники пропонують підроблені посвідчення на продаж у Twitter, хоча я підозрюю, що вони не особливо надійні (і цим я маю на увазі, що вони, ймовірно, шахраї):

Купуйте підроблений паспорт, водійські права, посвідчення особи, візи для продажу в Інтернеті. - Лос-Анджелес: Ми найкращий виробник ... //t.co/yavU21j6dh

- Поділитися (@ShiningStuff) 16 березня 2013 р

оригінальні високоякісні підроблені паспорти, посвідчення водія, посвідчення особи, візи: КУПІТЬ ФАЛЬШИВІ ПАСПОРТИ, КУПІТЬ ФАЛЬШИВНИЙ ІДЕНТИФІКАТ ... //t.co/2YjtsF3C6O

- Touchington Arcade (@TAForums) 14 березня 2013 р

Хоча такі речі, як технологія розпізнавання обличчя та пошук графіків, як ніколи спростили пошук вашого потенційного дубліка (або ви знаєте, досить близько) та підключення, все ще існує багато бар’єрів між неповнолітніми надіями та адвокатурою. Це називається вибивачем, і якщо ви не зробили якісь справді хороші прокатки і не знайшли свій матч, пройти повз цих хлопців буде так само важко, як ніколи.

Останні повідомлення