Том Андерсон публікує селфі 2 роки тому, привертає увагу зараз

як виглядає ваш перший друг MySpace сьогодні Том Андерсон ділиться рідкісним селфі на екрані Instagram, постріл 2015 20 20 о Том Андерсон / Instagram Його сайт у соціальних мережах, можливо, популяризував селфі у ванній кімнаті та негідник качиного обличчя, але ваш перший друг у Myspace рідко прикрашає Інтернет своїми фотографіями. І це все ще так, за винятком одного рідкісного випадку 116 тижнів тому, коли Том Андерсон опублікував усміхнене селфі із написом: «Я відстаю від обробки фотографій! Інші новини, я думаю, що японські суші корисні для моєї шкіри :-) ".

У класичному випадку із затримкою вірусності, зараз дворічне селфі якраз зараз отримує серйозну популярність в Інтернеті, де торгові точки скрізь раптово (повторно) виявляють фотографію Андерсона.

У досить оманливому заголовку журнал Us проголошує: «Гай Myspace Гай Том Андерсон, твій перший друг, зараз дуже гарячий», якщо до «зараз», звичайно, тижневик означає «понад 800 днів тому». Звичайно, з огляду на те, що, схоже, Андерсон не публікував жодного іншого селфі з того, особливого вигляду багато місяців тому, не дивно, що Інтернет тримається на будь-якому погляді на невловимого засновника, якого він може знайти.

Хоча Андерсон і не має звички публікувати багато фотографій власного обличчя, він із великим запалом сприйняв свою нову пристрасть до фотографії, і його таланти демонструються в його абсолютно приголомшливій стрічці в Instagram, яка документує його неймовірно красиві подорожі в досить регулярному каденції. Його Інстаграми, які містять зображення, які конкурують з деякими з National Geographic, безумовно говорять про те, що життя Андерсона після Myspace - це все, на що можна сподіватися.

44-річний хлопець розповів, що його професійна фотографічна кар'єра вперше розпочалася в 2011 році після відвідування фестивалю "Палаюча людина". В інтерв'ю PetaPixel засновник заявив, що фотографія "поступово ... стала способом життя, а тепер інтенсивною пристрастю".

І хоча Андерсон, безсумнівно, не має проблем з подорожами по всьому світу та фотографуванням чудових фотографій, технічне співтовариство все ще чекає, коли він повернеться до себе. На запитання, чи був такий крок для нього в минулому році в інтерв’ю ABC News, Андерсон відповів: “Багато людей справді хочуть цього від мене. З одного боку, це лестить. Ніколи не скажу ніколи, бо мені більше за все подобається думка, що все може статися. Я точно не знаю, куди приведе моє життя. Пригоди та невідомість мене завжди приваблювали ».

Останні повідомлення