Instagram отримання миттєвих перекладів тексту в додатках

зупинка руху instagram в тестуванні 24Instagram оголосив - звичайно, через Instagram - що незабаром запровадить польовий переклад тексту у своїх мобільних додатках.

Подібно до свого власника Facebook, соціальна мережа, що налічує півмільярда користувачів, незабаром дозволить користувачам миттєво перекладати підписи, коментарі та біографії профілю користувачів у своїх мобільних додатках. Для цього користувачам буде запропоновано знайому кнопку "переглянути переклад", той самий метод, який застосовується Facebook у стрічках новин та у профілях.

Щоб визначити, на яку мову буде перекладено текст, Instagram покладеться на опцію, визначену в налаштуваннях програми. За допомогою автоматизованого машинного перекладу текст буде негайно замінено для зручного читання рідними мовами.

Найближчим місяцем ви побачите кнопку перекладу історій стрічок та біографії профілю, написаних мовами, відмінними від вашої. Спільнота Instagram зросла швидше і стала більш глобальною, ніж ми коли-небудь уявляли. І ми раді, що незабаром ви зможете зрозуміти всю історію моменту незалежно від того, якою мовою ви говорите. Щоб дізнатись більше про переклад в Instagram, відвідайте help.instagram.com.

Фото, опубліковане Instagram (@instagram) 22 червня 2016 року о 10:00 за тихоокеанським часом

Поки що немає жодної інформації про те, чи можна буде змінити переклад в окремих облікових записах або в додатку в цілому, але, виходячи із формулювання, це виглядає як останній. Хоча це не величезна проблема, вона може виявитися корисною, якщо кілька осіб використовують один і той же бізнес або корпоративний рахунок на кількох пристроях.

Автоматизований переклад може здатися невеликою функцією, але оскільки Instagram продовжує неймовірно зростати, це буде дуже важливо для допомоги користувачам та брендам у створенні та курируванні вмісту для глобальної аудиторії. У Twitter та Facebook вже деякий час здійснюється миттєвий переклад, тому має сенс лише реалізувати Instagram, оскільки він продовжує підніматись до позначки одного мільярда користувачів.

Instagram зазначає, що переклади підписів та коментарів можуть не працювати зі старими публікаціями. Не вказано, що визначає "старіший допис", тому лише час покаже, коли функція розповсюджується.

Очікується, що функція надійде в липні.

Останні повідомлення