Класичний додаток Google Hangouts розпочне свою роботу у жовтні

Чи нарешті класичний Google Hangouts отримає рубанку? Абсолютно - і тепер ми знаємо трохи більше про те, коли.

Минулого року у звіті 9to5Google стверджувалося, що класичний додаток Google Hangouts був вимкнений для споживачів у певний момент у 2020 році, посилаючись на "джерело, знайоме з внутрішньою дорожньою картою продукту". Новина не була такою дивною. Google часто висміюється за безліч програм обміну повідомленнями, і нещодавно компанія оголосила, що зверне свою увагу на Android Messages та інтеграцію з новим стандартом обміну повідомленнями "Chat" RCS. Мало того, але Google припинив розробку Hangouts більше року тому. Тепер Google уточнив свій графік - він розпочне відміну від класичної програми Hangouts у жовтні 2019 року для деяких користувачів G Suite. Враховуючи це, ми вважаємо, що цілком ймовірно, що класичний додаток Hangouts назавжди припинить роботу в 2020 році.

За даними Google, класичний Hangouts не буде вимкнено для клієнтів, доки вони успішно не перейдуть до Hangouts Chat and Meet.

Коли вперше з’явилася новина про те, що класичний додаток Hangouts буде скасовано, Google швидко відступив. Технологічний гігант звернувся до Digital Trends, щоб розвіяти плутанину, стверджуючи, що він не встановив жодної конкретної дати закінчення терміну служби Hangouts.

"У березні 2017 року ми оголосили про плани розвивати класичні відеокімнати, щоб зосередитись на двох заходах, які допомагають об'єднати команди: Hangouts Chat і Hangouts Meet", - сказав представник Digital Trends. "І Chat, і Meet сьогодні доступні для клієнтів G Suite, а також будуть доступні для споживачів. Ми не оголошували офіційний графік переходу користувачів із класичної відеокімнати на чат і зустрічі. Ми повністю прагнемо підтримувати класичних користувачів Hangouts, доки всі успішно не перейдуть на Chat and Meet ".

З огляду на те, що Google пропонує нові функції для інших додатків для обміну повідомленнями, багато клієнтів вже відійшли від Google Hangouts, але все ще є вірні послідовники, які вважають за краще дотримуватися старішої служби. З упевненістю можна сказати, що якщо ви ще не перейшли від Google Hangouts, то захочете зробити це в якийсь момент у 2019 році.

Важливо зазначити, що не все у Hangouts зникне. Бренд Hangouts і надалі діятиме в сервісах Hangouts Chat і Hangouts Meet G Suite, орієнтованих на бізнес і спрямованих на тих, хто в іншому випадку може бути зацікавлений у таких послугах, як Slack. Сподіваємось, це сигналізує про початок набагато впорядкованішого підходу до обміну повідомленнями для Google. Як уже згадувалося, за ці роки компанія запустила чимало служб обміну повідомленнями, і багато з них не впоралися. Після Hangouts Google запустив Allo - але, враховуючи, що Allo дозволяв користувачам лише надсилати повідомлення іншим користувачам Allo, він насправді не був прийнятий.

Оновлення від 22 січня 2019 року: Google уточнив свій графік вимкнення Hangouts.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found