Yelp подає позов до BuyYelpReview та вимагає повного фінансового відшкодування

yelp-cracks-down-on-fake-reviews-with-new-сповіщення споживачів-141f977c71Шукаєте найкращий бургер у місті? Вам подобається годинний масляний масаж у поважному спа-центрі? Це лише деякі з багатьох служб, які ви можете відкрити через чудовий світ Yelp, орієнтований на огляд, де ви можете фактично базувати свій вибір на колективній думці інтернет-мас. Довіряти рекомендаціям Yelp стало хитро, оскільки, як повідомляється, на місцевому веб-сайті пошуку було збільшено кількість підроблених записів та підставних облікових записів, і це в основному завдяки зовнішнім джерелам, які готові сфальсифікувати за швидкий виграш.

Yelp вирішив піти ще більше у боротьбі з неправдивою інформацією та направив великий позов проти BuyOnlineReviews.net, який також зручно володіє доменом BuyYelpReview.com. Скарга, подана минулого тижня, має на меті закрити вказаний сайт за допомогою судового розпорядження, а також повного відшкодування судових зборів Yelp та триразової суми будь-якого доходу, який сайт отримав від продажу підроблених відгуків Yelp.

Цікавим є те, що BuyYelpReview, здається, не думає, що вони поширюють щось незаконне як таке - їхня послуга може бути порівнянна з маркетинговими спеціалістами, що вигадують веб-вміст за допомогою ключових слів, придатних для SEO, щоб підвищити рейтинг своєї сторінки в пошуку. Замість ключових слів SEO, BuyYelpReview пропонує написати позитивні відгуки, які збільшать кредит Yelp вашого бізнесу:

Купуйте відгуки про Yelp у найбільш перевіреного джерела в галузі. Ми пропонуємо 100 відсотків реальних оглядів із застарілих облікових записів. У всіх є справжні друзі, активність, реєстрація тощо. Використовуючи внутрішніх експертів Yelp, ми формуємо високоякісні відгуки, які не відфільтровуються. Ми аналізуємо всі аспекти вашого бізнесу та гарантуємо, що ваші відгуки реалістичні. Отримайте необмежену кількість 5-зіркових відгуків та почніть залучати більше клієнтів.

Однак порівняння може не в повній мірі стосуватися ситуації Yelp - такі сайти, як BuyYelpReview, начебто заохочують обман клієнтів і перешкоджають цілям таких сайтів, як Yelp, установа, яка надає надійні рекомендації щодо послуг, якими люди насправді користуються в реальному житті.

Тимоті Кетрон, який також (зручно) керує AdBlaze - компанією, що займається SEO та маркетингом в Інтернеті, - це хлопець, який стоїть за BuyYelpReview, виявила The Daily Dot. Згідно з тим самим звітом, раніше Catron мав послугу, подібну до BuyYelpReview, на веб-сайті AdBlaze, але він скасував її, отримавши лист про припинення та відмову від юридичного представництва Yelp на початку цього року. “Будь-яка згадка про Yelp видалена з Adblaze.com. Якщо у вас [є] проблеми із законністю мого бізнесу, я пропоную замість цього зателефонувати до поліції, якщо цитуєте закони, які ви не маєте повноважень виконувати. Приємного дня », - написав Катрон у відповідь на звинувачення Yelp.

Нещодавня скарга Yelp стверджує, що Catron негайно розпочала BuyYelpReview після очищення AdBlaze від вмісту, пов’язаного з Yelp, а також те, що згодом офіційний обліковий запис компанії Twitter у Twitter розмістив твіт із рекламою послуг нового сайту:

Купуйте відгуки Yelp у найбільш перевіреного джерела в галузі. Ми пропонуємо 100% реальні огляди із застарілих облікових записів. //t.co/1xtWQ4RMap

- Adblaze Marketing (@adblaze) 24 березня 2013 р

Компанія Yelp додатково посилила зв’язок між AdBlaze та BuyYelpReview у своїй скарзі, коли розпочала власне розслідування під прикриттям - юридичні представники Yelp представили себе клієнтом BuyYelpReview і отримали рахунок від AdBlaze.

Ознайомтесь із повною скаргою, люб’язно наданою The Daily Dot’s Kevin Morris:

«Йелп проти Катрона» (1) Кевіна Морріса

Останні повідомлення