Domino's запускає Facebook Messenger Chatbot для замовлення піци

Кіт Нельсон / Цифрові тенденції Це може бути просто найпростіша їжа навколо, а тепер це також найпростіша їжа, яку можна замовити. Минулого літа Domino’s офіційно запустила свій чат-бот Facebook Messenger, який дозволяє замовити пиріг лише одним словом: „PIZZA”. Бо насправді, навіщо ускладнювати щось таке ... нескладне? І ось, за кілька днів до Супербоулу (в якому національна їжа, ймовірно, стає піцею), Domino’s оновив свого бота, щоб дозволити клієнтам робити все замовлення.

Названий "Dom", бот описується як "штучно інтелектуальний клієнтський примх, призначений допомогти суперфанам отримати їх виправлення №1 сирної їжі". Раніше, щоб користуватися Dom, потрібно було спочатку створити профіль Domino та встановити налаштування попереднього замовлення на Dominos.com. Але тепер ви можете отримати доступ до всього меню безпосередньо з Messenger.

"Domino's є однією з перших торгових марок, яка використовує платформу Messenger таким чином, дозволяючи любителям піци вимагати доставку свіжої ручної роботи", - зазначила компанія минулого року. Це правда, що Domino's вдарив Pizza Hut (та інші мережі) до кінця, стартувавши спочатку у Сполученому Королівстві, перш ніж пробиратися через ставок.

Єдиним недоліком є ​​те, що вам все одно доведеться платити за свою піцу, крила або все інше, що ви замовляєте готівкою. Dom, на жаль, не використовує бета-версію бета-версії Messenger, розгорнуту восени минулого року.

Це лише останнє в постійному прагненні мережі піцерій зробити замовлення піци майже тежлегко. Раніше у 2016 році Domino запустила функцію Easy Order, яка дозволяє голодним клієнтам купувати піцу, не займаючись нічим іншим, як натисканням кнопки - на Apple Watch або в Інтернеті. І схоже на те, що постачальник пирогів шукає більше способів інтегрувати технології з їх доливами.

"Ми раді дозволити нашим клієнтам робити замовлення безпосередньо у Messenger - 1 мільярд активних людей щомісяця користуються Messenger - це очевидний вибір для Domino's", - сказав Нік Датч, керівник відділу цифрових технологій Domino's. «Ми хочемо зробити замовлення нашої свіжоручної піци якомога простішим, тому ми завжди шукаємо нових способів, як ми можемо це зробити. Просто надішліть повідомлення «піца» - або надішліть смайлик. Це справді не може бути простіше ".

Super Bowl Sunday посідає одне з найбільш завантажених днів доставки піци для Domino’s у Сполучених Штатах, і цього року мережа сподівається продати 12 мільйонів пирогів. Це в п’ять разів більше, ніж будь-яка інша дана неділя. І ви можете стати частиною цієї статистики, просто надіславши повідомлення в Messenger.

Стаття спочатку опублікована в серпні 2016 р. Оновлено 01.02.2017: Додана новина про те, що тепер ви можете замовити в меню Domino все меню.

Останні повідомлення