Facebook.org Internet.org зараз охоплює 40 мільйонів людей у ​​всьому світі

користувачі організації в ІнтернетіЗагалом, сьогодні був вдалий день для Facebook. Компанія побила оцінки Wall Street своїм останнім звітом про прибутки, і, схоже, агресивно збільшиться протягом наступного року - можливо, навіть досягне 2 мільярдів користувачів у 2017 році.

Основна частина планів Facebook щодо залучення більшої кількості користувачів полягає у забезпеченні зв’язку з більшістю частин світу, включаючи ринки, що розвиваються. Один із способів зробити це через Internet.org: ініціатива, за допомогою якої Facebook поєднується з локальними стільниковими мережами, щоб надати мобільним користувачам доступ до вибраних веб-сайтів за допомогою програми без даних.

Незважаючи на деякі камені спотикання цього року (включаючи заборону на обслуговування в Індії через проблеми нейтралітету мережі та дорогий невдалий запуск супутника), Internet.org знаходить свої основи. Під час виклику доходів генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що програма безкоштовного Інтернету зараз допомагає 40 мільйонам людей отримати доступ до Інтернету по всьому світу.

Ангола - одна з 49 країн, де доступний Internet.org Ангола - одна з 49 країн, де доступний Internet.org

Це може здатися не таким вражаючим, як деякі інші цифри, які Facebook оголосив у середу, але не можна ігнорувати приголомшливі темпи зростання ініціативи, особливо якщо врахувати, що в 2014 році вона похвалилася лише 3 мільйонами користувачів. Рік тому ця кількість зросла до 15 мільйонів, а потім у травні досягла 25 мільйонів. Загалом, за рік програма зросла на 166 відсотків, повідомляє TechCrunch.

Це допомагає тому, що Facebook вдалося обійти проблему нейтралітету мережі в Індії, працюючи з урядом щодо запровадження платних хаб Wi-Fi. Цукерберг також раніше заявляв, що вибух ракети SpaceX, що призвів до знищення супутника Facebook Atmos-6, не відверне його від планів подальшого розширення Internet.org в Африці, що знаходиться на південь від Сахари.

Нарешті, Internet.org був доступний у 49 країнах, при цьому з’явилися чутки про те, що Facebook також планує запустити послугу в США, оскільки в даний час найбільшим джерелом доходу є мобільні рекламні долари, імовірно - за допомогою Internet.org - що Facebook і надалі збиратиме готівку від рекламодавців у найближчому майбутньому.

Останні повідомлення