Ви довіряли б ОС Facebook? Звіт: Це побудова операційної системи

Оскільки скандали з даними Facebook стають частиною регулярного циклу новин, соціальна мережа хоче запустити нову операційну систему, а не запускати обладнання на конкурентів. Під час інтерв’ю The Information Ендрю Босворт, віце-президент апаратного забезпечення Facebook, заявив, що компанія працює над операційною системою для технологій наступного покоління.

«Ми справді хочемо переконатись, що наступне покоління має для нас простір. Ми не думали, що зможемо довіряти ринку чи конкурентам, щоб переконатися, що це так ”, - сказав Босворт в інтерв’ю. "І тому ми зробимо це самі".

Операційна система Facebook, ймовірно, призначена для апаратного забезпечення гіганта соціальних мереж, включаючи гарнітури віртуальної реальності Oculus, портал Facebook та апаратне забезпечення, яке зараз працює в компанії. Facebook також зазначив, що ця власна ОС може бути відсутнім елементом, необхідним для окулярів доповненої реальності.

Наразі Oculus та Portal використовують версію Android. Це означає, що Facebook повинен покладатися на продукт конкурента. Операційна система також може обмежувати можливості програм, поки ця функція не буде підтримана ОС. (Поки Facebook шукає власну ОС для власного обладнання, цей крок, швидше за все, не вплине на користувачів, які продовжують використовувати програми Facebook на пристроях iOS та Android).

Поштовх Facebook до апаратного забезпечення очевидний у новому приміщенні компанії площею 770 000 квадратних футів, яке зараз будується. Наступного року апаратна команда переїде в новий простір, включаючи тестування та створення прототипів. Врешті-решт у приміщенні буде розміщено близько 4000 співробітників Facebook, приблизно за 25 миль від штаб-квартири компанії.

Як операційна система, що належить Facebook, вплине на конфіденційність користувачів, незрозуміло. Гігант соціальних медіа вже використовує дані з пристроїв, включаючи Oculus та Portal, для розміщення більш цілеспрямованої реклами в самому Facebook. Раніше цього тижня дослідник виявив Інтернет-базу даних, яка отримала дані 267 мільйонів користувачів Facebook. Більшість цих користувачів базуються в США. Порушення зберегло ідентифікатори Facebook, номери телефонів та імена, і могло бути використано для фішингу та спаму.

Скандали щодо конфіденційності минулого року призвели до нової політики щодо даних щодо Facebook, яка намагається бути менш неясною щодо інформації, яку надає мережа про вас.

Останні повідомлення