Техніка ASKO представляє нове покоління посудомийних машин

asko 18 нові посудомийні машини xxl посудомийна машина великої місткостіВласники будинків, які хочуть поєднати гладкий, мінімалістичний вигляд скандинавського дизайну з технікою, яка може відповідати стандартам NASA, матимуть новий вибір для миття посуду наступного року, оскільки шведський виробник ASKO Appliances запускає нову лінійку з вісімнадцяти вбудованих посудомийних машин під час запуску в продаж Січень 2018 р.

ASKO - це загальноприйняте ім'я в Західній Європі, але імпорт посудомийних машин та пральних машин здійснюється лише через Північну Америку через ексклюзивного дистриб'ютора ASKO Distribution North America, LLC, що належить Sub-Zero Group, Inc. посилення присутності бренду за межами Європи та просування його високоякісних продуктів.

Нові посудомийні машини відповідають високій якості та довговічності попередніх продуктів ASKO, і вони мають такі речі, як високоякісна нержавіюча сталь, яка має на увазі скандинавську чутливість до навколишнього середовища та економіки, розширені опції програм, що включають "тихий", "зелений" та " інтенсивний ”, знижений рівень шуму, відсутність дисплея на передній панелі пристроїв, більша ємність та оновлені опції кошика з більшою регулюваністю, що забезпечує більшу гнучкість при завантаженні впертого посуду.

"Наша нова лінійка посудомийних машин є свідченням нашої відданості інноваціям продуктів", - сказав Йонас Лідберг, керуючий директор ASKO Appliances. «Високоякісний дизайн, інноваційні функції та надійні характеристики - це завжди головне, і ми раді представити нове покоління нашої лінії посудомийних машин».

Сучасна лінія посудомийних машин ASKO використовує на 40 відсотків менше енергії, а внутрішні оболонки неймовірно довговічні. Інженери ASKO розробили машину, щоб 300000 разів відкривати і закривати дверцята посудомийної машини, щоб забезпечити стійкість замка, петлі та завантажувальних доріжок. Це еквівалентно відкриванню дверей 30 разів на день протягом 20 років.

ASKO Appliances є частиною Gorenje Group, одного з найбільших європейських виробників «техніки для білої техніки», що означає великі електротовари, що використовуються вдома, такі як холодильники та пральні машини, як правило, білого кольору. У компанії понад 11 000 співробітників, а товари для дому, послуги та компанії присутні у понад 70 країнах.

ASKO Appliances, будучи одним із провідних світових виробників у сучасну епоху, має кілька скромних починань у місті Вара, Швеція. У 1950 році амбіційний молодий шведський фермер на ім'я Карл-Ерік Андерссон використав свою кмітливість і хист до техніки, щоб створити для своєї матері пральну машину іншого типу. Він створив унікальну, енергозберігаючу та водоефективну машину, яка пропонувала надзвичайну потужність та надійність очищення, а також навіть найсучасніші барабани з нержавіючої сталі.

Молодий фермер побудував свою інноваційну пральну машину та виправдав сподівання матері - які, як говорили, були досить високими. Компанія розпочала виробництво повністю автоматичної пральної машини з фронтальним завантаженням та компактної посудомийної машини в 1965 році, а експортувала свою продукцію в 1967 році. Андерссон закінчив будівництво інженерно-виробничого заводу світового класу прямо на сімейному фермерському господарстві. день.

Останні повідомлення