Ось як Gfycat використовує A.I. щоб позбутися тих нерівних GIF-файлів

Можливо, GIF-файли зростають у популярності, але багато з них - це зернисті файли з низькою роздільною здатністю, які роблять рухомі меми меншими, ніж зоряні - але платформа GIF Gfycat працює над зміною цього, використовуючи A.I. Нещодавно компанія поділилася новою програмою, яка використовує такі інструменти, як розпізнавання обличчя, щоб виводити з своєї платформи високоякісні GIF-файли.

Ця технологія використовується для зміцнення бібліотеки Gfycat трьома способами. Спочатку програмне забезпечення ідентифікує окремі кадри, а потім здійснює пошук в Інтернеті іншої копії того самого файлу з більшою роздільною здатністю. Оскільки GIF-файли часто створюються з популярних фільмів, телешоу тощо, програмне забезпечення часто може знайти іншу версію, яка має більш високу роздільну здатність, ніж GIF. Після визначення, з якого відео походить GIF, А.І. потім повинен знайти точні кадри, включені до GIF, і поміняти їх, щоб отримати версію найвищої якості.

Другий крок - визначити, хто в GIF, щоб полегшити пошук цих високоякісних GIF. Платформа використовує розпізнавання обличчя та базу даних зображень знаменитостей для автоматичного позначення GIF-файлами, змушуючи ці файли з’являтися в результатах пошуку та категоріях, навіть коли користувач, який завантажив оригінальний файл, не додав ці теги. Gfycat каже, що його система розпізнавання обличчя дещо інша, оскільки вона використовує більший набір тренувань, що сприяє точності для подібних знаменитостей. Компанія сподівається, що система також допоможе розпізнати нових знаменитостей, перш ніж вони стануть статусом рок-зірки.

Третя складова А.І. система допомагає виправити текст, на який вплинула низька роздільна здатність файлу. Замість розпізнавання облич ця галузь техніки використовує оптичне розпізнавання символів, щоб допомогти розробити текст, а потім замінює зернисту версію новим текстом, щоб відповідати роздільній здатності цього заміненого відео сегменту.

Gfycat не такий популярний, як платформи, як Giphy, з точки зору кількості користувачів, але він має ряд привабливих опцій, включаючи мобільний додаток для створення циклічних GIF-файлів. Платформа, запущена спеціально для створення кращих GIF-файлів, каже, що Gfycat можна створити приблизно в 10 разів швидше, ніж традиційний GIF, разом із підтримкою взаємодії, більшою кількістю кольорів та більшою кількістю форматів файлів. Новий А.І. програма просуває мету фірми далі, працюючи над створенням GIF-файлів із більшою роздільною здатністю.

Останні повідомлення