Facebook націлений на творців приманок за допомогою Sound Collection, 360-Video Tools

3D публікації у Facebook Facebook намагається запустити YouTube за свої гроші. 8 грудня соціальна мережа випустила функцію під назвою Sound Collection разом із інструментами для 360-відео, намагаючись заманити творців вмісту подалі від YouTube. Ця функція з’являється через місяць після того, як компанія випустила Facebook для творців - “універсальний магазин” для створення та просування відео.

Колекція звуків дозволяє користувачам поєднувати зі своїми відео тисячі різних звукових доріжок та звукових ефектів. Доріжки в колекції безкоштовні та ексклюзивні для Facebook та Instagram.

Відомим музикантам та композиторам усіх жанрів було доручено створити аудіо для Sound Collection. Результат - надійний та різноманітний колекційний вміст, включаючи джаз, хіп-хоп та поп. Творці вмісту можуть шукати відповідний трек, використовуючи різні критерії пошуку, включаючи настрій, тривалість та вокальні переваги. Треки та ефекти часто додаватимуться до Sound Collection, тому користувачі повинні очікувати безлічі пропозицій на платформі.

Окрім Sound Collection, Facebook також представив нові ресурси та інструменти для створення 360-градусного відео. Співпрацюючи з Blend Media, Facebook створив сторінку 360 спільноти, пропонуючи навчальні посібники та освітні ресурси для творців контенту, які є новими для 360-градусного відео. Хоча на сторінці вже є досить значна колекція ресурсів, Facebook має намір побудувати бібліотеку в найближчі місяці.

Після зустрічі з сотнями творців 360-відео в 2017 році, Facebook має намір провести більше семінарів та зустрічей у 2018 році. Події будуть проводитися по всьому світу і будуть перелічені на сторінці 360-спільноти. Підсумки будуть доступні на сторінці спільноти для людей, які не можуть потрапити на подію.

Facebook також запустив новий інструмент для редагування відео, який називається 360 Director. Ця функція доступна для Сторінок та Профілів і дозволяє користувачам додавати анотації та використовувати функцію Guide, щоб виділити цікаві місця у 360 відео.

Гігант соціальних медіа також запустив свою програму оренди камер із Blend Media. Творці вмісту тепер можуть позичати 360-градусні камери безпосередньо у Blend Media для спеціальних проектів та експериментів. Зараз програма обмежена GoPro Fusion та ZCam S1, але Facebook планує додати більше камер після запуску.

Останні повідомлення