Google Tangi - це експериментальний дім для коротких відео про саморобку

Відео з інструкціями є частиною майже кожної платформи соціальних медіа, від Facebook до YouTube, але новий експеримент Google дає короткі відео "зроби сам" мережу для себе. Tangi, проект із лабораторії Google, Area 120, - це мережа, присвячена коротким відео про саморобку, хакам та навчальним посібникам.

На домашньому екрані, який виглядає моторошно схожим на саморобного чемпіона Pinterest, Tangi розміщує хвилинні або менше відеоуроки. Відео, всі в зручній для смартфонів вертикальній орієнтації, мають на меті перетворити те, що зазвичай було б довгою статтею, як зробити, у прості у виконанні відеоуроки.

Потрапляючи на відео, користувачі можуть поставити лайк, поділитися чи прокоментувати. У програмі натискання кнопки «спробувати» дозволяє користувачам завантажувати власні фотографії та коментарі про те, наскільки добре підручник працював для них. Ярлики дозволяють знаходити "подібні до цього", а хештеги та категорії також допомагають упорядковувати відео на платформі.

Коко Мао, керівник групи проекту "Тангі", зазначила, що ця ідея виникла, коли вона побачила, як її мати "зі складнощами" вирішила навчитися малювати, дотримуючись відеоуроків. "Ми працюємо з творцями, які вже роблять подібні відео, щоб Тангі міг стати місцем, де вони мають голос, щоб надихнути інших виробників", - написав Мао у своєму дописі в блозі. «Зосередженість Тангі на творчості та спільноті - це найбільше залучення для них. Вони мали можливість експериментувати з новими способами підняти свою творчість на новий рівень ".

Tangi - назва, натхненна словом відчутний і своєрідною абревіатурою TeAch and GIve - вже містить відео про мистецтво, кулінарію, саморобку, моду, красу та спосіб життя. Лайк служить своєрідною закладкою, оскільки в профілі користувача міститься список відео, що сподобалися.

Тангі відчуває себе як сфокусований на Pinterest, з менш персональною організацією, в якому розміщуються відео, що нагадують TikTok. Соціальні мережі намагаються скласти конкуренцію швидкому зростанню китайського TikTok завдяки новим відео та музичним можливостям. Тангі - це менше синхронізації губ та танцювальних відео, а більше художнього натхнення. Однак спрямованість на «зроби сам», швидше за все, набере набагато іншу аудиторію, ніж TikTok, який є найбільш популярним серед підлітків та молодих людей.

Tangi працює в прямому ефірі та доступний як безкоштовний додаток для iOS або з будь-якого веб-браузера, відвідавши tangi.co. Платформа відкрита для вподобань та спільного використання, але завантаження поки доступні не для кожного користувача. (Ви можете повідомити Google, що хочете долучитися до завантажень, зареєструвавшись у списку очікування.)

Останні повідомлення