Instagram нарешті (начебто) отримує цю кнопку спільного доступу у вигляді наклейок

Instagram

Користувачі Instagram можуть нарешті ділитися публікаціями без сторонньої програми - але новий інструмент, мабуть, не той, про який ви мріяли. Instagram оголосив про оновлення, яке перетворює публікації стрічок у наклейки, якими можна ділитися всередині Stories.

Ця функція дозволяє ділитися фотографіями з традиційного формату обміну Instagram всередині нових, але популярних Історій, навіть коли ця фотографія не ваша. Цей спільний допис стає наклейкою, в якій відсутні подібні інструменти та інструменти для коментування з традиційного каналу, але відображається користувач, який створив вихідну публікацію. Параметри додавання наклейок та тексту до спільної наклейки дозволяють коментувати цю фотографію.

Новий інструмент прихований у меню надсилання та доступний, натиснувши піктограму паперового літака під зображенням, яким ви хочете поділитися. Замість того, щоб натискати на ім’я, щоб надіслати пряме повідомлення, торкніться верхнього варіанту із написом "створити історію за допомогою цієї публікації".

Спільні наклейки все ще мають деякі з цих параметрів налаштування, доступних під час спільного використання традиційного зображення у повноекранному режимі. Користувачі можуть змінювати колір тла, а також переміщувати, масштабувати та обертати розмір спільного зображення.

Не зацікавлені у вашій творчій кмітливості, яка з’являється у чужому каналі Історій? Наразі опція спільного доступу доступна лише в загальнодоступних облікових записах. Однак користувачі без приватного облікового запису все ще можуть вимкнути спільний доступ у меню налаштувань як опцію відмови.

Минулого року просочилися скріншоти припустили, що Instagram почав тестувати кнопку спільного доступу для обміну публікаціями, не використовуючи сторонню програму, таку як Regram. Ця кнопка спільного доступу була поруч із піктограмою літака, а не в ній, тому Instagram все ще міг тестувати інструмент для спільного доступу до стрічки, а не історії. Instagram не коментував тест, але ще одна функція, протестована одночасно, Stories Archive, уже доступна.

Батьківська компанія Facebook перераховує Stories як один із основних напрямків діяльності компанії, оскільки формат, що перетворює щоденні моменти у повноекранне слайд-шоу, продовжує зростати. На початку цього тижня Facebook запустив аудіо-опцію в Stories в Індії - функцію, яка, як очікується, також матиме ширший випуск.

Опція спільного доступу до історій тепер доступна з оновленням додатків на Android та оновленням iOS, яке очікується в найближчі дні.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found