Reddit забороняє громади, присвячені незаконним товарам

Reddit офіційно заборонив R / DarkNetMarkets та інші спільноти, присвячені незаконним темним веб-ринкам. Користувачі, які намагаються отримати доступ до спільноти, просто отримають повідомлення про те, що subreddit заборонено через порушення стандартів спільноти Reddit.

До заборони subreddit мав 160 000 читачів, але він залишався суперечливою частиною ширшої спільноти Reddit. Це було головним чином через те, що користувачі subreddit не соромились того факту, що вони використовували Шовковий шлях та інші темні веб-чорні ринки для придбання наркотиків, зброї та інших незаконних товарів. Насправді правоохоронні органи часто переглядають громаду в надії зібрати докази злочинів. У 2015 році Міністерство національної безпеки зайшло так далеко, що викликало в суд Reddit для отримання інформації щодо деяких членів громади.

Заборона є частиною нещодавніх репресій Reddit щодо незаконної діяльності, що відбувається на сайті. У середу Reddit оновив свої керівні принципи спільноти, щоб заборонити користувачам користуватися сайтом, щоб "вимагати або сприяти будь-яким операціям або подарункам, що стосуються певних товарів та послуг". Цей список включав, серед іншого, наркотики, зброю та проституцію.

У своїй заяві до материнської плати Reddit підтвердив, що заборона справді є частиною його посилених зусиль по викоріненню незаконної діяльності на сайті.

"Рухаючись вперед, ми забороняємо операції, які є незаконними або суворо контрольованими", - йдеться у заяві. "Спільноти, орієнтовані на такі транзакції, та користувачі, які намагаються їх здійснити, будуть заборонені відвідувати сайт".

Подібні підредагування також були заборонені після впровадження цієї нової політики.

Такі підредагування, як DarkNetMarkets та інші подібні, не є чимось новим, але нещодавня репресія Reddit є. Аргументи цієї суворішої позиції, ймовірно, ті самі, що Craigslist закрив свій розділ "Особисті". Нещодавно Сенат затвердив законопроект FOSTA, який дозволяє уряду притягувати веб-сайти до відповідальності за дії членів їх громади. Оскільки розділ «Особисті місця» Крейгліста іноді використовувався для сприяння проституції, компанія вирішила повністю його видалити. Ймовірно, Reddit був спонуканий подібними занепокоєннями, коли вирішив закрити громади, присвячені незаконним товарам.

Останні повідомлення