LinkedIn переїжджає до хмарочоса Сан-Фран з тематичними підлогами

Попередня Наступна 1 з 5 новий офіс SF офіс - - Тоні Куан / LinkedIn в новому офісному кафе sf - Тоні Куан / LinkedIn в новій офісній кухні sf - Тоні Куан / LinkedIn новий офісний фокус sf - Тоні Куан / LinkedIn новий офісний стелаж для велосипедів SF - Тоні Куан / LinkedIn LinkedIn відкрив двері для свого нового пишного офісу в Сан-Франциско для співробітників та громадськості. 26-поверховий хмарочос на Другій вулиці 222 бачить, що технологічна компанія об'єднує свої два (і без того великі) офіси під одним дахом.

Це не космічний корабель Apple, але величезна будівля, яка може похвалитися гімназією та залі біля басейну і має конференц-зали на кожному поверсі, є сміливим твердженням про зростання компанії та плани її розширення.

Якби метою будівлі було підняти моральний дух працівників, це не могло б прийти в кращий час. Минулого місяця в професійній соціальній мережі її частки впали на 40 відсотків, зменшивши ринкову капіталізацію на 10 мільярдів доларів. Незважаючи на побиття очікувань аналітиків із прибутком за четвертий квартал у розмірі 820 мільйонів доларів, акції компанії бачили найгірші щоденні показники з моменту виходу LinkedIn у 2011 році.

Однак ефект від цієї поганої новини, швидше за все, пом'якшиться, коли її працівники зрозуміють, що цілий поверх у їхньому новому офісі був присвячений їдальні. Кожен поверх нового місця також має власну тему, пов’язану з Сан-Франциско - від згадок про відомих жителів до фільмів, знятих у місті. Незвичним кроком перший поверх нового місця буде відкритий для всіх. Повідомляється, що ця територія наповнена стільцями та столами і призначена як громадський простір, повідомляє The San Francisco Chronicle.

Розробляючи особливості тематичних поверхів будівлі, член команди корпоративних комунікацій LinkedIn Мей Чоу сказала: «Темою 17-го поверху є S.F. визначні пам'ятки з кімнатами на ім’я Трансамерика та Бей-Брідж, 16-й поверх - S.F. музичні майданчики з конференц-залами на ім'я Філлмор і Уорфілд, а на 15 поверсі - фільми, зняті в S.F. з конференц-залами на ім’я Булліт та місіс Дубфайр ». Крім того, Чоу стверджує, що компанія також найняла місцевих художників затоки Бей (зокрема Сем Родрігес та Шейн Хіт) для створення оригінальних робіт, які розміщені на стелях у фойє на кожному поверсі.

Компанія також сподівається, що цей крок допоможе їй залучити таланти з її району затоки Бей, щоб допомогти фірмі стояти пліч-о-пліч з іншими технологічними фірмами, також розміщеними в хмарочосах, включаючи Yelp та Salesforce.

У ньому, безумовно, є простір для розміщення більше робітників. Незважаючи на план поступового заповнення скляної фасадної будівлі працівниками його колишніх офісів у Фінансовому районі міста та на південь від Ринку, буде використовуватися лише 18 з 26 поверхів хмарочоса. Кожна історія також містить визначені тихі зони, кухонні зони та стіни дошки від підлоги до стелі (як, наприклад, Facebook, компанія прагне відкрито висловлюватись працівниками і таким чином, що насправді повертається до старої моди).

Розкриваючи свій оптимізм, LinkedIn вважає, що весь простір буде заповнений до наступного року. Ми звернулися до компанії, щоб отримати фотографії про її нове місце розташування, і слідкуйте за оновленнями, що містять ці зображення.

Останні повідомлення