Замовляйте піцу в Domino’s With Tweet

Замовлення піци через твіт із смайликами

Деякі компанії мають розроблені плани світового панування. Доміно? Вони просто хочуть надати своїм клієнтам якомога більше способів замовити та з’їсти піцу. Бажано піцу Доміно.

Останній подвиг технічної майстерності компанії дозволяє клієнтам замовляти піцу, не використовуючи нічого, крім Twitter та декількох смайлів на вибір. "Це втілення зручності", - заявив генеральний директор компанії Патрік Дойл USA USA. "Ми дійшли до п'ятисекундного обміну".

Звичайно, перед початком роботи потрібно трохи налаштуватися, але як тільки ви закладете основи, замовити піцу Domino стане простіше, ніж будь-коли.

Для початку вам потрібно зайти на веб-сайт компанії та зареєструватися в профілі Domino’s Pizza, а потім призначити піцу «Легке замовлення». По суті, це ваша піца за замовчуванням. Після того, як це буде встановлено, ви зможете замовити «звичне», або написавши хештег #EasyOrder в акаунт Доміно у Twitter, або просто написавши смайлики з піци.

Щойно замовлення пройде, ви отримаєте пряме повідомлення з підтвердженням замовлення, і незабаром піца надійде. Якщо ви хочете зробити процес ще більш сучасним та впорядкованим, ви можете відстежувати прогрес піци за допомогою програми Domino’s Pizza Tracker або в Інтернеті, або на вашому Гальці. Ми впевнені, що програма Apple Watch буде доступна вже сьогодні.

Якщо у Доміно є свій шлях, це не пройде задовго до того, як ми твітуємо замовлення піци, платимо біткойнами, дивимось прямий потік виготовлення піци, а потім чекаємо, поки дрон доставить її до вашого будинку на Місяці .

Однак поки що, якщо у вас відкрито додаток Twitter і під час читання пальцем ви курсуєте над смайликом для піци, вам потрібно буде відступити. Хоча замовлення за допомогою хештегу #EasyOrder наразі працює, замовлення за допомогою смайлів буде працювати лише до 20 травня.

Останні повідомлення