Twitter знімає відео Трампа за порушення авторських прав

Twitter порушив у четвер відео, розміщені двома з профілів кампанії перевиборів адміністрації Трампа, Team Trump та Trump War Room, за порушення авторських прав.

Кліп тривалістю майже чотири хвилини вшанував Джорджа Флойда і був викладений у промові, яку президент провів кілька днів тому.

«Ми працюємо задля більш справедливого суспільства, але це означає нарощувати, а не руйнувати. З’єднавши руки, не кидаючи кулаками. Виступати солідарно, не здаватися ворожості », - написала команда Трамп у супроводі відео.

Twitter підтвердив, що відео про Трампа було позначене через порушення авторських прав.

"Відповідно до нашої політики щодо авторських прав, ми реагуємо на дійсні скарги щодо авторських прав, надіслані нам власником авторських прав або їх уповноваженими представниками", - заявив представник Twitter у Twitter.

Скарга була розглянута Базою даних люмену Гарвардського університету, стороння дослідницька група Twitter покладається на обробку листів про припинення та відмову від участі, яка дійшла висновку, що відео порушує Закон про захист авторських прав у цифрову епоху.

Твіти, які ретвітнув Трамп та його син Дональд Трамп-молодший, залишилися. Однак вкладене відео було вимкнено із накладеною помилкою: "Цей носій вимкнено у відповідь на звіт власника авторських прав".

У наступному твіті акаунт Team Trump звинуватив Twitter і його генерального директора Джека Дорсі в цензурі "піднесеного і об'єднавчого послання президента Трампа після трагедії # ДжорджФлойд". Окрім цього, твіт закликав своїх послідовників "зробити його вірусним" та поділився альтернативним посиланням на YouTube.

Ендрю Кларк, прес-секретар кампанії Трамп, у заяві The Hill заявив, що це "ще одне нагадування про те, що Twitter формує правила, коли вони рухаються".

«Починаючи з сумнівного видалення веселого відео Nickelback, закінчуючи примхливими перевірками фактів та маніпульованими лейблами ЗМІ до сумнівних заяв про авторське право, Twitter неодноразово не міг пояснити, чому їх правила, схоже, стосуються лише кампанії Трампа, але не інших. Цензура важливого послання президента про єдність навколо протестів Джорджа Флойда є невдалою ескалацією цього подвійного стандарту », - додав він.

Це останній раз, коли Twitter за останній тиждень вжив заходів щодо твітів президента Дональда Трампа. Наприкінці минулого місяця компанія соціальних мереж підвергла цензуру Твіма та твіти Білого дому на Міннесоті за "прославлення насильства".

Останні повідомлення