Ось як вбудувати медіа Instagram у Twitter

ось як ви вставляєте фотографії в Instagram в твіттер ifttt twitter

Наразі в Twitter заборонено вбудовувати фотографії в Instagram, а результати досить потворні. Коли ви публікуєте фотографію з Instagram у Twitter, вона відображається як посилання на веб-сайт Instagram. Це не вина Twitter, тому не ненавидьте сайт мікроблогерів, ненавидьте гру. Або ненавидіти Facebook ... після викупу, Instagram вирішив не підтримувати Twitter Cards, систему Twitter налаштовано, щоб дозволити користувачам та розробникам приєднувати медіа до своїх твітів.

Оскільки вони є членами команд у Великих війнах соціальних медіа, навряд чи Instagram найближчим часом почне підтримувати картки Twitter, саме тому репортер Wired Майкл Калоре щедро поділився своїм хаком, щоб обійти це, що передбачає використання Tumblr. Але якщо ви використовуєте послугу під назвою IFTTT, є ще простіший спосіб вирішення проблеми, ніж цей.

Підпишіться на IFTTT

IFTTT (що розшифровується як "Якщо це, то це") - це божевільний чудовий сервіс, який допомагає вам з'єднати все, що ви використовуєте в Інтернеті. Це дозволяє створювати “рецепти” для зв’язування різних служб, якими ви користуєтесь, і Instagram та Twitter є серед цих служб. Деякі популярні рецепти включають автоматичне резервне копіювання фотографій iPhone за допомогою електронної пошти та автоматичну перехресну публікацію з Twitter у Facebook. Реєстрація безкоштовна, для цього потрібна лише дійсна електронна адреса.

Раніше у IFTTT була яловичина з Twitter, але це все зроблено зараз. А користувач IFTTT під назвою djuiceman створив рецепт, який дозволяє розміщувати свої фотографії в Instagram безпосередньо в Twitter.

Тож, зареєструвавшись, перейдіть до рецепту djuiceman і натисніть «Використовувати рецепт».

Якщо ви ще не активували свої канали Twitter і Instagram, вам потрібно буде пройти цей процес автентифікації, який триває лише хвилину. Щойно ви активуєте рецепт, тригер спрацьовуватиме щоразу, коли ви завантажуєте фотографію в Instagram, автоматично публікуючи її в Twitter.

Завантажте свої фотографії і заздріть усім, хто ще цього не зрозумів

Тепер у вас є всі ваші фотокачки в соціальних мережах в одному ряду. Почніть використовувати цей фільтр Тостер. Щоразу, коли ви робите фотографію в Instagram, IFTTT активує свій рецепт, щоб опублікувати їх у Twitter. Бум. Ваша фотографія в Instagram буде вбудована в Twitter, підпис і все.

RIP літо #latergram //t.co/qh8A2O0OFV pic.twitter.com/j39j6rPsLn

- Кейт Найббс (@KateKnibbs) 1 жовтня 2013 р

Останні повідомлення