Чи має барабани Instagram шанс проти TikTok?

Instagram випустив Reels, конкуруючий продукт із масово популярним TikTok, у середу - дозволяючи користувачам редагувати 15-секундні відеокліпи поряд з музикою та десятками ефектів камери. Але чи є це шанс?

Творці та експерти кажуть, що це складно.

Facebook націлений на TikTok

Instagram запустив Reels у, здавалося б, ідеальний час. В даний час TikTok стикається з жаром у США через проблеми безпеки та зв'язок з Китаєм. Президент Трамп також погрожував заборонити програму в країні минулого тижня, якщо вона не укладе угоду з американським продавцем до вересневого терміну (повідомляється, Microsoft веде переговори про придбання програми). Після новин минулого тижня творці розпочали пряму трансляцію свого прощання з TikTok, а також рекламували свої інші акаунти в соціальних мережах.

Введіть Instagram Reels.

"Час у чомусь збігається", - сказав Вішал Шах, керівник продукту Instagram, про запуск Reels на прес-конференції в середу. «Основним кроком для нових творців є те, що Reels - це спосіб, щоб вас відкрили. Це спосіб знайти глобальну аудиторію ".

У липні Wall Street Journal повідомляв, що Instagram платить творцям TikTok за те, щоб спробувати Reels, оскільки суперництво між цими двома додатками посилилося.

Reels - це не перша спроба Instagram конкурувати з TikTok, що є найбільш швидкозростаючим додатком у світі з понад 2 мільярдами завантажень. Минулого місяця Instagram закрив програму Lasso після того, як не зміг переманити аудиторію до самостійної додаткової програми. Те, що ми сьогодні знаємо як Instagram Stories, раніше було фірмовою особливістю Snapchat - де ідея зникнення фотографій та відео вперше була популяризована.

Facebook, який є власником Instagram, відомий тим, що збирає суперників шляхом дорогих придбань та представляє продукти, які по суті клонують конкурентів - метод бізнес-директора Марк Цукерберг зазнав критики під час антимонопольного слухання Big Congress минулого тижня в Конгресі.

Прокручуючи Instagram Reels у середу, Digital Trends виявили, що багато звукових укусів, що використовуються у популярних публікаціях Reels, вперше набули вірусного статусу на TikTok - як ремікс на "Love Song" Тейлора Свіфта та "Троянди" Saintjhn.

Розраховуючи на творців

Творець TikTok Брентен Шекелі минулого тижня сказав своїм 493 000 прихильникам, що Reels був "буквально TikTok".

"Це в основному TikTok", - сказав він у відео. "Але це буде в Instagram, який стане більш зручним для користувачів. Тож ідіть за моїм Instagram і готуйтеся, бо 5 серпня це буде наркотик ".

Ноа Картер (@NoahGlennCarter), який має 1,1 мільйона підписників на TikTok, зробив підручник із барабанів у програмі із написом "Ласкаво просимо". До свого першого допису на барабанах у середу Картер не робив публікації в Instagram з листопада.

@noahglenncarter

Ласкаво просимо ???? # лати # підручник

Story Історія кохання Discolines - ethanishung

У Лорен Браун (@RaggedyRoyal) є сотні тисяч підписників у TikTok, Instagram та YouTube, але вона сказала Digital Trends, що більша частина її зростання припала на TikTok - що вона приписує своїм "сприятливим" алгоритмам та бажаному "Для вас" сторінки. Вона планує спробувати Reels, але не вірить, що вона повністю замінить TikTok, принаймні поки що.

@raggedyroyal

Якщо цю програму забороняють, знайдіть мене на Insta, я здогадуюсь ???? # foryoupage #fyp #pokeitout #pokeitoutchallenge #transformation

♬ оригінальний звук - the0 Officialcam

"Я не вірю, що багато творців перейдуть до Instagram, принаймні не відразу", - сказав Браун Digital Trends. "Однак котушки можуть стати популярними, якщо вони зручні для користувача, оскільки переходи та ефекти TikTok вимагають часу для освоєння".

Для Efeti Egun (@ agbodoll7) Reels, по суті, діятиме як план B, якщо TikTok врешті отримає заборону в США.

"Я не думаю, що TikTok має про що насправді турбуватися, я точно спробую випробувати функцію" Котушки "і подивитися, як це буде", - сказала вона Digital Trends. "Я думаю, що це просто копія TikTok. Я відчував, що можу бути більше себе на TikTok, Instagram - це не така атмосфера ".

@ agbodoll7

# зелений екранвідео # скриньки # інстаграма #pov #fyp # реакція # реакція # тенденція #xyzcba # вірус # трансформація # перехід # тикток # музика # ново # тренд # wtf

♬ оригінальний звук - agbodoll7

У заяві Digital Trends представник Facebook визнав, що TikTok "використав справжню поведінку споживачів і зробив дивовижні речі".

"TikTok робить великі справи в цьому форматі, як і програми та функції, такі як Snap, YouTube та інші", - заявив представник компанії Facebook. "Котушки мають сенс Instagram - він простий і простий у використанні, і він побудований на основі відгуків, які ми чули від нашої спільноти".

Занадто швидко розповісти?

Джейд Шерман, партнер агентства виконавців A3, яке представляє цифрові таланти, сказала, що Reels «розвиває екосистему», і творці, які скочують скоріше, можуть побачити найшвидші нагороди.

"Усі творці, незалежно від того, чи вони вперше розпочали роботу на TikTok, чи розміщують вміст на YouTube понад 10 років, повинні випробувати барабани", - сказав Шерман. "[...] Той, хто адаптується до продукту спочатку, швидше побачить зростання на платформі".

Шерман додала, що вона вважає, що Reels будуть зосереджені на Instagram до кінця цього року, оскільки все більше авторів шукають шляхи для збільшення своєї аудиторії та бренду.

Єдиний мінус, який експерти та менеджери талантів бачать у Reels, полягає в тому, що це просто чергові творці додатків, які повинні стежити за ними та керувати ними. У впливаючій галузі, як зараз, творцям рекомендується бути присутніми у всіх формах соціальних мереж, а не лише в тій, де вони бачать найбільше залучення. Мабуть, найбільшим плюсом для Reels на противагу TikTok є те, що Instagram існує вже набагато довше - і користувачі, схоже, віддають перевагу його надійності порівняно з іншими модними соціальними програмами, які з’являлися та зникали.

"Котушки мають силу конкурувати з TikTok, тому що Instagram вже має визнання імені та довіру, яка вже підтримує продукт", - сказав Шерман.

Але за словами Мей Карвовскі, засновника та генерального директора агентства з маркетингового впливу, очевидно, поки рано говорити, якою буде реакція на Reels.

"Важко сказати, чи будуть громади так само взаємодіяти з Reels, як з TikTok", - сказала вона в електронному листі. "В середовищі інфлюенсерів ми працюємо над створенням стратегій, які включають барабани з інфлюенсерами Instagram та визначають інтерес з боку цих творців, а також брендів".

Як і все свіже на сцені соціальних мереж, знадобиться час, щоб зрозуміти, наскільки помітними будуть Котушки з творцями. Але одне залишається ясним: не очікуйте найближчим часом масштабного виходу від TikTok.

Останні повідомлення